1 yıl önce mezun olduğum sınıftaki şahıslara özelden ulaştığımda görüldü atıp cevap vermiyorlar

• Konuyu başlatan 199908
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 819
Sevmiyorlardır sizi belki de yüze gülüp arkadan konuşan tipler olabilir kurtulduk gitti gibi düşünün. Ve peşlerinden koşmayın bende de bir sürü arkadaş vardı 3 tanesi kaldı geriye.
Sevmiyorlardır konusuna kısaca gelelim aynı zamanda kendileri akran zorbalığı/mobbing uyguluyorlardı engelli olduğumu düşündükleri için. 2021 yılının yaz mevsiminde (Diplomamı E-Devlet üzerinden görür görmez) (Diploma üzerindeki amaç kısacası anlayacağınız üzere okuldan atılmamayı garantilemek.) sınıf grubunda Sedat Peker'e özenip Provokasyon eylemi yaptım. Başka sınıftan sağlam bir arkadaşımda yolladığım ekran görüntülerini gördükten sonra "Milletle dalga geçmişsin resmen okurken yarıldım. :D" diyerek güldüğünü ifade etti. Provokasyon eyleminin üzerinden 1 gün geçtikten sonrada gruptan banlandım. Ardından zamanla grup dağıldı zaten.

Sevmiyorlardır konusuna kısaca gelelim aynı zamanda kendileri akran zorbalığı/mobbing uyguluyorlardı engelli olduğumu düşündükleri için. 2021 yılının yaz mevsiminde (Diplomamı e-Devlet üzerinden görür görmez) (Diploma üzerindeki amaç kısacası anlayacağınız üzere okuldan atılmamayı garantilemek.) Sınıf grubunda Sedat Peker'e özenip Provokasyon eylemi yaptım. Başka sınıftan sağlam bir arkadaşımda yolladığım ekran görüntülerini gördükten sonra "Milletle dalga geçmişsin resmen okurken yarıldım. :D" diyerek güldüğünü ifade etti. Provokasyon eyleminin üzerinden 1 gün geçtikten sonrada gruptan banlandım. Ardından zamanla grup dağıldı zaten.

Sevmedikleri için zorbalık yapıyorlardır işte sizinle konuşmamaları daha iyi daha bir sürü arkadaş olur yolunuza bakın geçici insanları takmayın.

Genelde o zaman diliminde olan arkadaşlıklar o zaman dilimden sonra silinir nadir 1 veya 2 arkadaşın olur onlarla da çok fazla görüşemezsin gayet normal takma kafana ben üniversiteden 2 arkadaşla görüşüyorum sadece ama koca sınıfa 60 kişiydi :D

Sevmedikleri için zorbalık yapıyorlardır işte sizinle konuşmamaları daha iyi daha bir sürü arkadaş olur yolunuza bakın geçici insanları takmayın.
Hocam en basit yoldan okulda staj görmüş öğrencilerin TCKN, Anne-Baba İsimleri, Doğum Tarihi, Nüfusa kayıtlı oldukları kütük bilgilerini elimde tutuyorum ama ikametgâh adresleri yok çünkü benim okuduğum bölümdeki alan şefi WhatsApp grubuna benim bilgilerimde dahil olmak üzere okulda staj gören bütün öğrencilerin bilgilerini bizim gruba yolladı bilgilerden kastımda SGK İşe Giriş Kâğıtları. Pandemi zamanında işyerlerine polis çevirmesine takılmadan çıktı çıkarıp gitmemiz için yolladı benimde geldi işime tabi yedekledim bulut depolama sistemlerine rarlara sıkıştırarak. Rarları'da Personal Data of Turkish Enemies diye kaydettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı