1 yıldır ereksiyon olamıyorum

İlk tahlil yapıldığında 15 Eylül 2020'de ereksiyon olabiliyordum ama ocak 2021'den beri yani 1 yıldır ereksiyon olamıyorum testesteron ve prolaktin değerlerim aşağıda. Fikirlerinizi alayım, 300Mg/6ML norodol dekanoat iğnesinden sonra bu durum oldu. Aniden cinsel isteği ve ereksiyon kabiliyetini tamamen kesti. Testesteron artırıcı iğne sonrasında erek de edici hap orcafil kullandım. Ama ne yazık ki erkekliği kaybettik hadım edildik resmen. Allah kimsenin başına vermesin böyle bir durum ile karşılaşan var mıdır? Penil renkli doopler yaptıracağım ondan da bir şey çıkacağını zannetmiyorum açıkçası. 2008'den beri psikiyatrik tedaviler görüyorum çeşitli türlerde ve dozlarda birçok ilaç ve iğne kullandım hiç böyle bir etki olmamıştı. Bu tür etki yapmamıştı. Ağır psikolojik travmalarda yaşadım, ama lakin bu yönde hiç etki olmamıştı.

Testesteron:

1111.png

Prolaktin:

2222222222.png

Sadece Tahlil Kısmı.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yanlış anlamayın burada olan güzel insanların sağlık konusunda size detaylı yardım edeceğini sanmıyorum. Üroloğa başvurun diyeceğim fakat kesinlikle gitmişsinizdir demiyorum. Naçizane önerim kesinlikle saçma sapan sitelerin verdiği ''0*** çayı'' gibi şeyleri içmeyin.

Hocam yanlış biliyor olabilirim ama psikolojik ilaç kullandıysanız onlarda ereksiyon olmaya engel oluyor diye biliyorum. Bunun dışında doğal çözüm yolları denediniz mi ? Bilginiz olsun ereksiyon ilaçlarının biraz yan etkileri olabiliyor çarpıntı ve görme bozukluğu gibi.

Endokrin, üroloji iyi doktorlar bulup bir görünmeniz lazım hocam. Tek doktor değil hatta mümkünse 3'er, 4'er doktora görünün. Acil şifalar dilerim.

6-7 doktora gözüktüm çare bulamadılar mübarekler. Olur ki çevrenizde benzer durum yaşayan olur sebebi bilmem ne çıkar doktorlar çare bulamamış olur vs. vs. Kullandığım ilaçlar etkilemiyor: S

Çok geçmiş olsun hocam kusura bakmayın benim alanım değil o yüzden ne desem kulaktan dolma bilgi olacağı için pek tavsiye vermem doğru olmaz. Cinsel organa şok tedavisi yapan doktor bulabilirseniz onu deneyin. Psikolojik olarak içiniz rahat tutmaya çalışın en son çare mutluluk çubuğu (penis protezi) yöntemini kullanırsınız olur biter tıpta çare tükenmez derler.
Alanım değil deyip tavsiye vermekte iyimiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı