10.000-11.000 TL bütçeli oyuncu laptop tavsiyesi

10 yaşında ama oyun oynamayı çok seviyor. CS GO the forest , rainbox , division ilk oynamak istediği oyunlardan

Gerçekten çok güzel bir laptop, sanıyorum bunu alacağız çok teşekkürler
Ayni modelden ben de kullanıyorum hocam. Sormak istediğiniz birşey olursa seve seve yanıtlarım

Merhaba arkadaşlar,

Yeğenim için bir oyuncu laptopı alacağız. Başlıkta belirttiğim gibi bütçemiz 10-11K arasında. Bu özelliklere uygun ekran kartı 2060 ya da 1660 Ti olan, SSD kapitesi 512 GB + 1 TB HDD veya 1 TB SSD olan, mümkünse kullanıcısı olduğunuz ya da kullananların memnun olduğunu bildiğiniz laptoplar nelerdir? Monitörün 17 inç olmasını istiyoruz. İşlemci, ekran kartına dar boğaz yapmayacak kadar iyi olsa yeterli zaten laptoplarda pek böyle bir sorun yok sanıyorum.

O paraya masaüstü...... neyse

Bu ya da bu olabilir.

Ayni modelden ben de kullanıyorum hocam. Sormak istediğiniz birşey olursa seve seve yanıtlarım
Isınma ile ilgili bir sorun yaşıyor musunuz hocam ? Tek merak ettiğim konu bu.

O paraya masaüstü...... neyse

Bu ya da bu olabilir.
Teşekkür ederim bunlar da güzeller fakat 15.6 inç olması kötü oldu.

Alternatif olarak bu modele bakabilirsiniz. Özellikle soğutma konusunda MSI çok iyidir.

Teşekkür ederim güzel ürün fakat 15.6 inç olması kötü olmuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı