10.000-13.000 TL arası telefon önerisi

timelook

Picopat
Makaleler
2
Herkese merhaba,
10-13 bin TL arası bir telefon bakıyorum. Şu an elimde Xiaomi Note 8 Pro 128 GB modeli var. Cihazı ilk çıktığı zaman sıfır almıştım ancak oyun için yeterli olsa da kamera açısından beni tatmin etmedi. Aynı zamanda bazı anlık yazılımsal sorunlar nedeniyle cihaz beni kendinden soğuttu açıkçası. Buna rağmen toza karşı dayanıklılık ya da su geçirmez özelliği gibi hayat kurtarıcı özelliklerinden fazlasıyla memnun kaldım. Bu cihazdan önce Samsung S5'i çok uzun yıllar sorunsuzca kullanmıştım. (tüm bu özellikleri bir arada bulunduruyordu) özetle bana suya, toza karşı dayanıklı olan mümkünse kasası sağlam ve yazılımsal sorunları olmayan bir Android cihaz lazım. Apple hiç kullanmadım bu yüzden mantıklı olur mu emin de olamadım ancak yine de önerilere açığım. Samsung'un hangi modeli mantıklı ya da başka iyi Android cihaz var mı? Cihazı vatan, Teknosa. Vb gibi bir mağazadan direk olarak alma planım bulunmakta. Önerilerinizi bu şekilde yaparsanız çok memnun olurum. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
bonus: duruma göre bütçe biraz artabilir.

s21'i biraz inceledim hocam batarya konusunda s21 fe modeli sanki daha iyi gibi ancak s21 daha amiral gemisi bir telefon gibi kendini gösteriyor tasarımsal olarak. s21 bir günü çıkartır mı sizce?

S21'i biraz inceledim hocam batarya konusunda S21 FE modeli sanki daha iyi gibi ancak S21 daha amiral gemisi bir telefon gibi kendini gösteriyor tasarımsal olarak. S21 bir günü çıkartır mı sizce?

S21 batarya optimizasyonu olarak S21 FE modelinden iyi.

Geri
Yukarı