10.000-13.000 TL laptop önerisi

Bölümüm gereği ve ara sıra oyun oynamak için laptop bakıyorum. 10-13K arası önereceğiniz laptoplar nelerdir? Ek olarak yaz ayını beklemek mantıklı mıdır?

Evet mantıklıdır, 3060'lı modeller yayınlaşacaktır. Bekleyemem derseniz önerim:
Ama imkanınız varsa, beklemekte fayda var.

Alpha 15 o kadar para verilecek bir model değil. Kaçıncı kez söylüyorum bilmem ama Sahibinden'den falan kapalı kutu GL65 Leopard SFK-062 alın. Veya Amazon.com'dan alın 1 haftaya falan geliyor hızlanmışlar baya.

Hocam beklerim beklemesine ama bütçem 13K'yı geçmez onun için söylemiştim :)
Gerçekten harika bir yuvarlama oldu 3 bin TL kadarcık.
Monster'a o parayı vermem...

Genelde grafik tasarım programlarında render alma da ve yazılım üzerine uğraşacağım. Önümüzdeki 4-5 yıl beni götürse yeter. Aynı zamanda piyasadaki mevcut oyunları ve ileride çıkabilecek oyunları desteklerse çok daha iyi olur...

RTX 2060 5 sene için yeterlidir, size işlemci olarak 10870h veya 4800h lazım. Render alacakmışsınız.

Alpha 15 o kadar para verilecek bir model değil. Kaçıncı kez söylüyorum bilmem ama Sahibinden'den falan kapalı kutu GL65 Leopard SFK-062 alın. Veya Amazon.com'dan alın 1 haftaya falan geliyor hızlanmışlar bayağı.

Haklısınız FreeDOS 8 GB RAM gibi eksileri var, ancak render alacakmış arkadaş. 10750h işelmcili GL65 yetersiz kalabilir.

Hocam beklerim beklemesine ama bütçem 13K'yı geçmez onun için söylemiştim :)

Monster'a o parayı vermem...

5 sene ve render için Legion 5 size yetecektir hocam.

RTX 2060 5 sene için yeterlidir, size işlemci olarak 10870h veya 4800h lazım. Render alacakmışsınız.

Haklısınız FreeDOS 8 GB RAM gibi eksileri var, ancak render alacakmış arkadaş. 10750h işelmcili GL65 yetersiz kalabilir.

5 sene ve render için Legion 5 size yetecektir hocam.
Yardımınız için teşekkür ederim :))

Hocam sizce 30xx serisi laptoplar ne zaman yaygınlaşır - serileri çıkmaya başlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı