10.000 - 14.000 arası laptop önerisi

Hocalarım ben önerimi yaptım kaçıyorum. Malum önerilecek laptop sayısı belli ama konular 15 sayfa oluyor, gereksiz.

2070 dediniz, hatırladım. Bu da iyi bir seçenek olabilir ama ben yine de Legion'ı alırdım (aldım da).

EK kasalarda MUX vardı sanırım, işlemcinin ısınmayacağına güvensem güzel bir seçenek olabilir. Serin çalışan bir laptopsa bunu tercih ederdim sanırım.

EK kasalarda MUX vardı sanırım, işlemcinin ısınmayacağına güvensem güzel bir seçenek olabilir. Serin çalışan bir laptopsa bunu tercih ederdim sanırım.
Serin çalışıyor, throttle olmuyor. MUX'u var diye biliyorum. Güzel cihaz. Şık, paneli de müthiş. Sadece kasası çok soft. Öyle olmasaydı ben de alabilirdim ancak çok fazla taşıyacağım için biraz tırsmıştım. Tabii bu benim takıntım. Alıp çatır çatır ordan oraya taşıyanlar da var. Sorun olmuyor yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Gene lenovo legion 5 ciler toplanmış :D

Peki biraz daha bekleyip Tulpar T7 v22.1 17.3 inç modeli alsam nasıl olur ? Kullanan var mı ? Bu kasanın iyi olduğu söylendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı