10.000-15.000 TL arası laptop önerisi

burak3030

Centipat
Daha fazla  
10.000 TL ila 15.000 TL arası hem oyun için hem de yazılımla uğraşmak için bir laptop almayı düşünüyorum, önerilerinizi esirgemeyin.

Hocam şu an önerdiğiniz laptopu mu kullanıyorsunuz, Kullanıyorsanız ne gibi işlerde kullanıyorsunuz?
Evet, hala onu kullanıyorum, Zamanında online derslere girdim, tatilde oyun oynadım, Arduino uygulaması üzerinden amatörce kod yazıyorum ayrıca, yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Evet, hala onu kullanıyorum, Zamanında Online derslere girdim, tatilde oyun oynadım, Arduino uygulaması üzerinden amatörce kod yazıyorum ayrıca, yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Öneriniz için sağ olun, aklımda bulunduracağım. Ayrıyeten link atabilir misiniz?

Valorant, CS:GO, Phasmophobia, DDLC, ETS 2, FH4, Garry's Mod, Minecraft, The Forest, GTA 5 Ve Epic'in beleşe verdiği pek çok oyun, hikayeli oyunları maalesef PS4'ten oynuyorum.

Hocam sizi çok yordum ama son olarak bir şey diyeceğim yanlış bilgisayarın linkini atmışsınız galiba çünkü açtığınız konuda https://www.hepsiburada.com/lenovo-...lir-bilgisayar-82ey00d1txz13-p-HBCV000001IE0N bu linkteki laptopu aldığınızı yazmışsınız, tekrar bir gözden geçirir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı