10.000-12.000 TL oyun sistemi önerisi

Bütçe
10,000-12,000 TL

lyforeid

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar, 10,000 ila 12,000 liralık bir bütçemiz mevcut. Piyasada bulunan tüm oyunları oynayabilecek bir canavar önerisinde bulunabilir misiniz rica etsem? Yardımcı olmaya çalışacak **bilgili** arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Her birinin avantajı ve dezavantajı var hocam. 1660 ve 1660S olan sistemlerde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız ama önü çok açık sistemler değil, ekran kartları iyi sayılır. 1660 Ti olan sistemdeki ekran kartı diğer iki ekran kartına göre önde ama R3 1200 ile darboğaz yaşamanız çok olası fakat ne kadar bir darboğaz söz konusu orasından emin değilim fakat önü açık bir sistem ileride R5 veya R7 takabilirsiniz. Karar sizin ben olsam başta biraz darboğaza katlanıp önü açık ve ekran kartı daha iyi olan sistemi alırdım. İkinci elden işlemci düşürmek uygun fiyata ekran kartına göre nispeten daha kolay.

Not: AMD olanı almayı düşünürseniz alırken anakartı B450 yapın.

Şuanlık en mantıklısı bu. 1660 Super, piyasadaki tüm oyunları oynatır.
Bu bütçeye 1650 önermek saçma.

Her birinin avantajı ve dezavantajı var hocam. 1660 ve 1660S olan sistemlerde hiçbir sıkıntı yaşamazsınız ama önü çok açık sistemler değil, ekran kartları iyi sayılır. 1660 Ti olan sistemdeki ekran kartı diğer iki ekran kartına göre önde ama R3 1200 ile darboğaz yaşamanız çok olası fakat ne kadar bir darboğaz söz konusu orasından emin değilim fakat önü açık bir sistem ileride R5 veya R7 takabilirsiniz. Karar sizin ben olsam başta biraz darboğaza katlanıp önü açık ve ekran kartı daha iyi olan sistemi alırdım. İkinci elden işlemci düşürmek uygun fiyata ekran kartına göre nispeten daha kolay.

Not: AMD olanı almayı düşünürseniz alırken anakartı B450 yapın.

GameGaraj olan iyi sistemmiş. Alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı