10.000₺ altı Gaming laptop önerisi

Bunun kronik sorunlaru yoksa cidden iyi. Ekranı 120 Hz.

Monster pek iyi değil servis çalışankarıyla kanka olur.
Bugüne kadar 10'dan fazla Laptop aldım Monsterdan, senelik bakımlarını yaptırmak haricinde hiçbirinde arıza çıkmadı.

*Yok yalan olmazsın birini arkadaşım düşürdüğü için ekranını değiştirdik, 2 günde hallettiler. Servisinden gerçekten memnun kalmıştık.

Bugüne kadar 10'dan fazla laptop aldım Monster'dan, senelik bakımlarını yaptırmak haricinde hiçbirinde arıza çıkmadı.

*Yok yalan olmazsın birini arkadaşım düşürdüğü için ekranını değiştirdik, 2 günde hallettiler. Servisinden gerçekten memnun kalmıştık.

Genellikle pek önerilmiyor. Kendini HP, Lenovo, MSI, ASUS gibi markalarla sağlama alsa güzel olur. Teknoloji şans işi size ne güzel sağlam olanı gelmiş :).
O paraya 1650 Ti'lı laptop alınmaz bence.
Monster'ın ekranı 144Hz.

HP, ASUS, Lenovo, MSI Monster'dan daha sağlam markalardır.

Genellikle pek önerilmiyor. Kendini HP, Lenovo, MSI, ASUS gibi markalarla sağlama alsa güzel olur. Teknoloji şans işi size ne güzel sağlam olanı gelmiş :).

HP, ASUS, Lenovo, MSI Monster'dan daha sağlam markalardır.
Genellikle öneriliyor. Ben de önerildiği için almıştım. Toplamda 10'dan fazla laptop aldım. Evet teknoloji şanstır, Asus, MSI çok iyi markalardır ama Monster'ın kötü olduğuna kesinlikle katılmıyorum.

Genellikle öneriliyor. Ben de önerildiği için almıştım. Toplamda 10'dan fazla laptop aldım. Evet teknoloji şanstır, ASUS, MSI çok iyi markalardır ama Monster'ın kötü olduğuna kesinlikle katılmıyorum.

Siz Monster'in her eksiğini söyleyene bir bahane atıcaksanız biz hiç konuşmayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı