10.000₺ civarı laptop önerisi

Hocam birçok modelin kronik sorunları olduğunu söylüyor ben bildiklerimi yazayım bilgisi olan arkadaşlar katılabilir veya doğru bilgi (emin veya tecrübesi olan) verebilir.

Asus TUF ısınma
Hp pavilion ısınma
Lenovo ideapad gaming ısınma
Msi gf thin ısınma
Monster malzeme kalitesi

Isınma testleri Youtube üzerinden takip edilebilir. Modellerdeki ısınma modellerinin ana nedeni soğutma sistemlerinin aerodinamik açısından iyi olmadığı yönünde.
Bu sıkıntı tüm modellerinde var mı? Ayrıca sıcaklık verilerini pek anlamıyorum siz anlıyorsanız yardimcı olur musunuz?

Bu sıkıntı tüm modellerinde var mı? Ayrıca sıcaklık verilerini pek anlamıyorum siz anlıyorsanız yardimcı olur musunuz?

Hocam model yazmışım ancak orası seri olacak. Model aynı kasaların içine koyulan farklı donanımlardan oluşuyor. Sıcaklıkları veri olarak net bir sınıfa koyamam ancak 85-90 derece üstü olmamalı. Ayrıca bir süredir ben de aynı bütçelerde bilgisayar arıyorum o yüzden takipteyim.

Hocam Pavilion'un 1660Ti'si Max-Q imiş. Sizce alınır mı? @Denji
Hocam model yazmışım ancak orası seri olacak. Model aynı kasaların içine koyulan farklı donanımlardan oluşuyor. Sıcaklıkları veri olarak net bir sınıfa koyamam ancak 85-90 derece üstü olmamalı. Ayrıca bir süredir ben de aynı bütçelerde bilgisayar arıyorum o yüzden takipteyim.
Ben laptop'tan anlamam, siz böyle diyince kafam karıştı. Ne yapmalıyım bilmiyorum.

Attığınız MSI modeli yanlış hatırlamıyorsam i7 9TH gen işlemciye sahip. 9TH gen işlemcili modellerinin de ekranları 60Hz olması lazım.(10TH gen de 120)
Hiçbir laptop icime sinmedi, bu fiyatlara monitor dahil guzel bir sistem kurmayi dusunuyorum ve sanirim oyle yapacagim. Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı