10.000₺ Gaming PC toplama

Godfather62

Centipat
Makaleler
1
Yer
/universe/earth
Arkadaşlar Merhaba, Minecraft, CS:GO, GTA 5 gibi oyunları oynayacağım ve Visual Studio kullanacağım bir sistem önerir misiniz? Multitasking yaparken kaldırsın yeter, örneğin: Minecraft ana menüde arkada açık, Visual Studio ve Google açık vs.

Hazır sistem olabilir fark etmez. Bu bütçeye uyacak en iyi sistemi istiyorum, bütçeyi 100 TL gibi aşarsa sorun olmaz.
Hazır sistem önerirseniz Benchmark'larını da atarsanız sevinirim.

Bütçe: 10.000₺

Son düzenleyen: Moderatör:

GardiyanOktay

Picopat
Yer
Moskova'da çay içiyor.
Arkadaşlar Merhaba, Minecraft, CS:GO, GTA 5 gibi oyunları oynayacağım ve Visual Studio kullanacağım bir sistem önerir misiniz? Multitasking yaparken kaldırsın yeter, örneğin: Minecraft ana menüde arkada açık, Visual Studio ve Google açık vs.

Hazır sistem olabilir fark etmez. Bu bütçeye uyacak en iyi sistemi istiyorum, bütçeyi 100 TL gibi aşarsa sorun olmaz.
Hazır sistem önerirseniz Benchmark'larını da atarsanız sevinirim.

Bütçe: 10.000₺
Şuan bekleyin sistem toplanmaz şu dönemde.

KS
Godfather62

Godfather62

Centipat
Makaleler
1
Yer
/universe/earth
İnternette 1000 dolara RTX 3060 pc toplama videoları görüyorum yabancı kanallardan ama amazon fiyatlarına bakınca videoda gösterilen fiyatların iki katı oluyor, bu ne zaman düzelir sizce.

Cemalf7

Hectopat
Yer
Esenler/İSTANBUL
Bu dönemde önerecek sistem bulmak bile zor beklemen senin için daha iyi. Hali hazırda kullandığın sistemin varsa bence idare etmeye bak.

Yukarı