10.000 TL bütçe ile Metin 2 için sistem toplama

Bütçe
10.000
Hocam, böyle yaratıcı fikirler aklıma girdi mi çıkamıyor ne yazık ki. Şimdi gidip bu konu hakkında bilgi toplamaya çalışacağım falan bin türlü iş. Yardımcı olabilme ihtimaliniz var mıdır?
Bu konu hakkında bilgi alabileceğim bir yer var mıdır hocam. 2008 den 2017 ye kadar oynadım fakat para kazandım dersem yalan olur. Oyun hakkında bilgim yüksektir ama maddiyata dökemedim hiç
Ciddi para kazanacak bir seviyeye gelmek çok uzun bir süreç ister. Hem oyun bilgisi hemde kullanacağınız programlar, ayarlar ve daha fazlası sizi ciddi anlamda yorar. Para kazanma konusunda bende hala yolun başında sayılırım. Şansınızı denemek isterseniz mutlaka deneyin sorularınız için discord Cax#9558 ekleyebilirsiniz. Çok meşgul olduğum için kimseye oyunu sıfırdan anlatamam ama genel sorularınıza mutlaka yanıt veririm.

Ciddi para kazanacak bir seviyeye gelmek çok uzun bir süreç ister. Hem oyun bilgisi hemde kullanacağınız programlar, ayarlar ve daha fazlası sizi ciddi anlamda yorar. Para kazanma konusunda bende hala yolun başında sayılırım. Şansınızı denemek isterseniz mutlaka deneyin sorularınız için discord Cax#9558 ekleyebilirsiniz. Çok meşgul olduğum için kimseye oyunu sıfırdan anlatamam ama genel sorularınıza mutlaka yanıt veririm.
Burak89#2778 Ekledim. Kabul edebilir misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı