10.000 TL civarı Gaming laptop önerisi

syburn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İyi Günler hepinize.

Gaming Laptop arayışı içerisindeyim. Mümkünse 10.000 TL'yi minicik geçebilir. Önerilerinize açığım ve aradığım özelliğe göre öneride bulunursanız sevinirim.

- PubG, Cod Mobile, Cod WarZone ( Mümkünse ) oynayabileceğim.
- Mümkünse 2 SSD takmak istiyorum.
- İşlemci konusunda en az 4 çekirdek olması ( Okulda Bilsa Ders Dağıtım Programı kullanırken çok çekirdek olması işlemlerin hızlı yapılmasını ve erken bitmesini sağlıyor ).
- En az 8 GB RAM ( Tercihim 16 GB RAM ).
- MacOS üst sürümlerini yükleyebileceğim ( Laptop'un 1 - 2 çok kullanılmayan özellikleri çalışmayabilir ).
- Oyun anlamında 5 yıl beni üzmemeye çalışsın.
@Recep Baltaş
@Yiğit Gençer
@claus
ve herkese bilgi, ilgi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Arkadaşın attığı TUF'u öneriyorum aynı modeli kullanıyorum soğutma anlamında gayet başarılı işlemci yüksek ayarlarda Ark Survival oynarken 60 - 68 derece arasında zaten bu modelde ekstradan SSD ve RAM slotu bulunuyor.

Fakat 8 GB gerçekten yetersiz yanına ekstradan 8 GB RAM takviyesi yapmazsan bazı oyunlarda üzebilir.

Bu bütçede daha iyisi zor alın hemen stokları bitiyor dikkat edin.

60Hz.

Ekran tazeleme hızına bakmadım ama bu da alınabilir.

Ekran tazeleme hızına bakmadım ama bu da alınabilir.
Şimdi öğrendim. Ürün 60 hz, fakat asus markalı olan bilgisayardan daha yüksek işlem gücüne ve daha iyi bir grafik performansına sahip. Ben olsam 60 hz kullanıp daha fazla performans almayı yeğlerdim, sonradan da 144 hz bir monitör alır devam ederdim. Karar alan kişiye kalmış.

Son düzenleme:
Arkadaşın attığı TUF'u öneriyorum aynı modeli kullanıyorum soğutma anlamında gayet başarılı işlemci yüksek ayarlarda Ark Survival oynarken 60 - 68 derece arasında zaten bu modelde ekstradan SSD ve RAM slotu bulunuyor.

Fakat 8 GB gerçekten yetersiz yanına ekstradan 8 GB RAM takviyesi yapmazsan bazı oyunlarda üzebilir.
İmzamdaki sistemi 10 yıldan fazla bir süre kullandım. En son 500 GB SSD alıp taktım. Canavar gibi çalışıyordu sonra bir anlık sinir ile kırdım. O yüzden bilgisayar ihtiyacım var. Çok yüksek fiyatlara çıkamıyorum ancak almışken 10 yıl beni rahat götürsün istiyorum.

İmzamdaki sistemi 10 yıldan fazla bir süre kullandım. En son 500 GB SSD alıp taktım. Canavar gibi çalışıyordu sonra bir anlık sinir ile kırdım. O yüzden bilgisayar ihtiyacım var. Çok yüksek fiyatlara çıkamıyorum ancak almışken 10 yıl beni rahat götürsün istiyorum.

3050 olan TUF çok yeterli bir ürün. Ona bir 8 GB RAM taktınmı daha yerinde durmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı