10.000 TL film dizi tasarım ofis işleri için laptop önerisi

Şimdi böyle sorduğunuzda tabii ki 4 denebilir ancak, fiyatlar biraz MediaMarkt'da fahiş gibi bu laptoplar veya muadilleri biraz daha uyguna bulunabilir açıkçası.
Şimdi böyle sorduğunuzda tabii ki 4 denebilir ancak, fiyatlar biraz MediaMarkt'da fahiş gibi bu laptoplar veya muadilleri biraz daha uyguna bulunabilir açıkçası.
Öteki yandan benim bu dönemde gerçekten beğendiğim ve ikisi arasında kalıp sonrasında ikinci attığım modeli tercih ettiğim. iki laptop bırakıyorum, ikisi ile de çok güzel işler yapılabilir.
1- ASUS Tuf F17 Fx706hcb-hx152 I7-11800h 16gb Ddr4 512gb Ssd Rtx3050 4gb 17.3" Fhd 144hz Freedos Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
2- 13 inç MacBook Air Satın Alın

Öteki yandan benim bu dönemde gerçekten beğendiğim ve ikisi arasında kalıp sonrasında ikinci attığım modeli tercih ettiğim. İki laptop bırakıyorum, ikisi ile de çok güzel işler yapılabilir.
1- ASUS Tuf F17 Fx706hcb-hx152 I7-11800h 16gb Ddr4 512gb Ssd Rtx3050 4gb 17.3" Fhd 144hz Freedos Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
2- 13 inç MacBook Air Satın Alın

Ben ürünü yerinde görüp almak istiyorum o yüzden böyle teşirli kullanılmış ürün gönderiyorlar çevremde çok rastladım bu konuda o yüzden MediaMarkt memnun garanti olsun servis olsun iyiler Teknosa'ya göre kat kat.

Bu yüzden HP geçmişte kullandım tekrardan HP markalara baktım.

MediaMarkt önereceğiniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı