10.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
10000

Denizgezen

Picopat
Arkadaşımın 10.000TL bütçesi var Gaming laptop bakıyor. Elden alacakmış internetten değil. Bulduğumuz Lenovo var. Hem buna bakar mısınız hem de başka öneriniz varsa söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Makaleler
3
Yer
Fortress Vader

The Darth Vader

Centipat
Yer
Fortress Vader

Gyegejwu

Picopat
Bu PC'ye bakmanı öneririm GTX 1650 güzelbir karttır.
Screenshot_20210418-024717.png

erayaau

Picopat
Arkadaşımın 10.000TL bütçesi var Gaming laptop bakıyor. Elden alacakmış internetten değil. Bulduğumuz Lenovo var. Hem buna bakar mısınız hem de başka öneriniz varsa söyler misiniz?

Hocam MediaMarkt'tan alacaksanız dikkat edin genelde şikayet görmüştüm buradan alanlardan.

Radeon RX 5500M

Centipat
Makaleler
8
Yer
MSI all-AMD laptop yetkili servisi.

Mağazalarda satılan bütçenize uygun en iyi seçim. Şimdiden hayırlı olsun.

KS
D

Denizgezen

Picopat
Hocam MediaMarkt'tan alacaksanız dikkat edin genelde şikayet görmüştüm buradan alanlardan.

Hocam arkadaşım alacak kendisi Teknosa'dan telefon almış Teknosa direk garantisi yok bu ürünün demiş Teknosa karşı çıkmış orayla davalık olmuşlar.
Vatan Bilgisayar'dan ben aldım daha kimse alsın istemem adamların politikalarında yardımcı olmak yok bildiğimiz. Ve çok gaddar şekilde malzeme satma peşindeler.
Tek seçeneğin MediaMarkt olduğunu düşündüğü için oradan almak istemiş ve bu modeli bulmuş.
Mağazalarda satılan bütçenize uygun en iyi seçim. Şimdiden hayırlı olsun.

Hocam arkadaşım dün almış çok beğenmiş sağ olun destekleriniz için.

Son düzenleme:
Yukarı