10.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
10000
Bu laptopta ısınma sorunu var arkadaşım aldı memnun değil haberiniz olsun.

Garip. Demin Witcher oynadım maksimum 70'i gördüm.
Arkadaşlar bu bütçeye oyunları High ve daha yüksek ayarlarda oynatacak oyuncu laptopu arıyorum. Yeni nesil oyunlari asla medium da oynatmayacak. Umarım vardır. Piyasaya baktığımda bu fiyattan aşağı sağlam bir şey bulamadım. Monster çok sıkıntılı MSI g serisinde ekran da sıkıntı var gibi duyumlar aldım. O yüzden aldığımda beni üzmeyecek bir Gaming laptop arıyorum. Özellikle soğutma ve bataryasına çok önem veririm. Lütfen önerilerinizi bana bildirin.

Kendi kullandığım laptopu öneririm.

10.000 liraya en iyi bunu alirsin galiba dostum.
Isınıyor diyenler var bu modele, kesin emin değilim ama ısınmıyorsa güzel.

İlk attılan Lenovo Legion 5 gerçekten çok iyi tercih edilebilir. Yurtdışı alınırsa bunu alın derim.
Bütçe birazcık artarsa 2060lı Legion 5 var: https://www.amazon.com/Lenovo-Legio...&keywords=legion+5+2060&qid=1620234773&sr=8-1
Türkiyede satılan Ryzen-5 li modeli:

Dell G315 önerimdir yıllardır Dell kullanıyorum hiç yarı yolda bırakmadı.
Buna da ısınıyor diyenler var, ısınmıyorsa alınabilir.

Dell G315 önerimdir yıllardır Dell kullanıyorum hiç yarı yolda bırakmadı.
Hocam bunuda gördüm ama böyle teknoloji kanallarından bir incelemeye rastlayamadım o yüzdene bir tereddütte kaldım açıkcası. Marka olarak hiç tercih etmediğim ve kullanmadığım marka.
HP'lerde ciddi ısınma sorunları var deniliyor. Soğutucusuz kullanılırsa sıkıntı yaratılabileceği söylenmiş birkaç yerde gördüm.
Hocam acer marka olarak nasıldır? beni yarı yolda bırakmaz değil mi? 3-5 sene rahat götürmesini istiyorum. 3-5 sene sonra bazı oyunları kaldırmasa bile beni yarı yolda bırakmamalı.
10.000 liraya en iyi bunu alirsin galiba dostum.
Pavilionları tavsiye etmiyorlar ısınma sorunu var deniliyor.
GTX650 Tİ beni rahat ettirir mi oyun açısından ?
Isınıyor diyenler var bu modele, kesin emin değilim ama ısınmıyorsa güzel.

İlk attılan Lenovo Legion 5 gerçekten çok iyi tercih edilebilir. Yurtdışı alınırsa bunu alın derim.
Bütçe birazcık artarsa 2060lı Legion 5 var: https://www.amazon.com/Lenovo-Legio...&keywords=legion+5+2060&qid=1620234773&sr=8-1
Türkiyede satılan Ryzen-5 li modeli:

Buna da ısınıyor diyenler var, ısınmıyorsa alınabilir.
Çok kararsız kaldım açıkcası. Acaba bu ürün'de de ısınma sorunu var mı? HP OMEN 15-DH0016NT 8UM73EA i7-9750H 16GB RAM 512GB SSD 6GB GTX1660Ti 15.6" 144Hz FHD: Amazon.com.tr Bütçemi aşıyor ama eğer beni tatmin edecek laptop'sa zorlayabilirim.

Hocam bunuda gördüm ama böyle teknoloji kanallarından bir incelemeye rastlayamadım o yüzdene bir tereddütte kaldım açıkcası. Marka olarak hiç tercih etmediğim ve kullanmadığım marka.

HP'lerde ciddi ısınma sorunları var deniliyor. Soğutucusuz kullanılırsa sıkıntı yaratılabileceği söylenmiş birkaç yerde gördüm.

Hocam acer marka olarak nasıldır? beni yarı yolda bırakmaz değil mi? 3-5 sene rahat götürmesini istiyorum. 3-5 sene sonra bazı oyunları kaldırmasa bile beni yarı yolda bırakmamalı.

Çok kararsız kaldım açıkcası. Acaba bu ürün'de de ısınma sorunu var mı? HP OMEN 15-DH0016NT 8UM73EA i7-9750H 16GB RAM 512GB SSD 6GB GTX1660Ti 15.6" 144Hz FHD: Amazon.com.tr Bütçemi aşıyor ama eğer beni tatmin edecek laptop'sa zorlayabilirim.
Isınma sorunu olmayan laptop mu var? :D

Asus TUF FX506LU buldum şuan.Acaba peformansı hakkında deneyim sahibi olan var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı