10.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
10000
Arkadaşlar bu bütçeye oyunları High ve daha yüksek ayarlarda oynatacak oyuncu laptopu arıyorum. Yeni nesil oyunlari asla medium da oynatmayacak. Umarım vardır. Piyasaya baktığımda bu fiyattan aşağı sağlam bir şey bulamadım. Monster çok sıkıntılı MSI g serisinde ekran da sıkıntı var gibi duyumlar aldım. O yüzden aldığımda beni üzmeyecek bir Gaming laptop arıyorum. Özellikle soğutma ve bataryasına çok önem veririm. Lütfen önerilerinizi bana bildirin.

Dostum Xbox Series X al keyfine bak RTX 2080 Ti gücü veriyor bunu açmadı burada kasdı derdi olmaz.

Dostum Xbox Series X al keyfine bak RTX 2080 Ti gücü veriyor bunu açmadı burada kasdı derdi olmaz.
Öyle olsa masaüstü isterdim.Taşınabilir olduğu için tercih ettim.
Dediğim gibi 4 GB VRAM yeterli olacağını sanmıyorum ileri odaklı bakarsak. Yine TUF F15 yolu gözüküyor herhalde.

Hocam izledim çok güzel incelenmiş. Son olarak sorum şu gittigidiyor'dan mı alayım hepsiburada'dan mı? gittigidiyor'da taksit seçeneği de var çünkü. Acil dönüş yaparsan sevinirim.
İnternet Sitelerinde taksitlerde çok az fark var bu yüzden taksitli almanı öneririm.

Arkadaşlar bugün siparişi vereceğim'de bu F15'in 1TB SSD versiyonu var HDD'si yok. Birde 1 TB HDD ile 256 GB SSD versiyonu var. Sizce hangi versiyonunu alayım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı