10.000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
min. 10K

CancurFear

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, PC'm artık günü çıkaramayacak kadar kötü durumda. Bu yüzden yeni bir sistem toplamak en mantıklısıydı fakat eskisi gibi tek bir yerde kalamıyorum. Maalesef ki marka takıntım da var. ASUS ROG STRIX bir laptop düşünüyorum fakat TR de 17 veya 16 inch bir model de bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
Not: Fiyat aralığı belirtmedim ama özellik olarak da 3060/3050Ti ve R7 gibi parçaların olması gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop için bu konuyu inceler misiniz? Detay vermeniz size daha çok öneri vermemizi sağlayacak.

Sorunuzu tam olarak anlayamadım ama şöyle diyebilirim ki yıllardır masaüstü PC kullanıyorum ve genel olarak 15.6 inch olan laptoplardan almak istemiyorum 17 inclik kayış gibi bir şey arıyorum 😅
24 inch monitörden ve cüsseden dolayı küçük bir laptop hiç olmaz.

Sorunuzu tam olarak anlayamadım ama şöyle diyebilirim ki yıllardır masaüstü PC kullanıyorum ve genel olarak 15.6 inch olan laptoplardan almak istemiyorum 17 inclik kayış gibi bir şey arıyorum 😅
24 inch monitörden ve cüsseden dolayı küçük bir laptop hiç olmaz.

Attığım konuyu detaylıca inceleyin çünkü orada birçok detay vermenizi istiyor. O detayları verdiğinizde size göre daha uygun bir laptop önerisi yapılabilir ve bu daha sağlıklı olur.

Attığım konuyu detaylıca inceleyin çünkü orada birçok detay vermenizi istiyor. O detayları verdiğinizde size göre daha uygun bir laptop önerisi yapılabilir ve bu daha sağlıklı olur.
Çok pardon Başlığı görmemişim;
◽️ Bütçe: 10.000-15.000
◽️ Ülke (farklı bir ülkeden alma şansınız varsa): İngiltere
◽️ Ekran boyutu: 17.inch
◽️ Dokunmatik ekran: Hayır
◽️ Ekran çözünürlüğü: 1920x1080
◽️ Pil süresi ne kadar olmalı? Boş kullanımda en az 6 saat gitmeli
◽️ Laptopun kullanılma amacı (gaming, video edit, grafik tasarımı, günlük kullanım):Oyun ağırlıklı olacak ama video editleride yapmayı düşünüyorum
◽️ Ağırlık: Önemi yok
◽️ Bilmemiz gereken farklı bir detay var mı? : -

◽Bütçenizi en fazla ne kadar arttırabilirsiniz? : -

Yeni konular

Geri
Yukarı