10.000 TL Gaming laptop tavsiyesi

• Konuyu başlatan nTk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 357

nTk

Hectopat
Daha fazla  
10.000 TL maksimum bütçe ile 60 Hz üstü bir laptop almak istiyorum.

Şu iki ürün arasinda kaldim;

Çevremdeki arkadaslarim 11.11 kampanyalarini ya da Black Friday'i beklememi önerdiler ancak dolar kuru yüzünden ortada kalmak istemiyorum, ya bu iki urunden birini alacagim ya da bekleyecegim, önerilerinize açığım, simdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Çevremdeki arkadaslarim 11.11 kampanyalarini ya da Black Friday'i beklememi önerdiler ancak dolar kuru yüzünden ortada kalmak istemiyorum, ya bu iki urunden birini alacagim ya da bekleyecegim, önerilerinize açığım, simdiden tesekkurler.
Monster daha iyi bir tercih. Bence bekleme al.

Laptop kesinlikle almayın üniversite öğrencisi misiniz ona bir şey diyemem ama.
Laptop öyle bir ses çıkartıyor ki ağır programlarda solidwork açıyorum laptop havalanıyor sanki havalimanı gibi ekran kartları çok kötü işlemcileri i5 ise asılında masaüstünde i3 10K ya RTX 2060 Super'li PC alırsın.

Laptop kesinlikle almayın üniversite öğrencisi misiniz ona bir şey diyemem ama.
Laptop öyle bir ses çıkartıyor ki ağır programlarda solidwork açıyorum laptop havalanıyor sanki havalimanı gibi ekran kartları çok kötü işlemcileri i5 ise asılında masaüstünde i3 10K ya RTX 2060 Super'li PC alırsın.
Hocam mecburiyetten aliyorum, yuksek lisans icin yurtdisina gidecegim, bugun 1080li masaüstü bilgisayarimi sattim hatta

Hocam bu HP pavilion guzel ve 1660 ti var ancak 60 hz sanirim, ben 120 istiyorum minimum

Hocam mecburiyetten aliyorum, yuksek lisans için yurtdisina gidecegim, bugun 1080'li masaüstü bilgisayarimi sattim hatta.

Vaybe okumuş adam kral o zaman ben sana bir laptop önereceğim.
Reis depolama alanını arttır 1TB HDD ekle. (Stok kalmamış)

Vaybe okumuş adam kral o zaman ben sana bir laptop önereceğim.
Reis depolama alanını arttır 1TB HDD ekle.
Hocam cok tesekkurler ancak bütçem maximum 10.000 tl bu mod beni aşıyor, yoksa 2060 çok isterim

Yeni konular

Geri
Yukarı