10.000 TL Hazır Sistem Önerisi

Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
10000 TL'ye hazır sistem almak istiyorum. Ekran kartı RTX 2060 Super veya RTX 2070 olmalı ve bir de işlemci hızı 3.5'den fazla, çekirdeği de mümkünse 4 olmalı. Bu kriterlerde hazır bir sistem arıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar var mı acaba? İtopya'dan araştırdım, bulduğum PC'lerin hepsi stokta yok diyor. Bu özelliklere sahip alabileceğim en iyi sistemi almak istiyorum. Çok bilgili değilim, param boşa gitsin istemem.

Not: Abim mimar, kendisi de çizim programı için kullanacak. Onun için çekirdeği az ve hızı çok olmalıymış, öyle dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek bütçeli sistem toplama konusunda pek bir fikrim yok. Fakat bütçeniz çok iyi. Neden hazır sistem istiyorsunuz? O bütçeye hazır sistemlerin çoğunu ezecek güçte bir sistem toplanabilir.

Edit : Çekirdeği az hızı çok nasıl oluyor? 😁

10000 TL'ye hazır sistem almak istiyorum. Ekran kartı RTX 2060 Super veya RTX 2070 olmalı ve bir de işlemci hızı 3.5'den fazla, çekirdeği de mümkünse 4 olmalı. Bu kriterlerde hazır bir sistem arıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar var mı acaba? İtopya'dan araştırdım, bulduğum PC'lerin hepsi stokta yok diyor. Bu özelliklere sahip alabileceğim en iyi sistemi almak istiyorum. Çok bilgili değilim, param boşa gitsin istemem.

Not: Abim mimar, kendisi de çizim programı için kullanacak. Onun için çekirdeği az ve hızı çok olmalıymış, öyle dedi.
Hazır sistem yerine sadece bir siteden toplanmış bir sistem olsa ?
Eğer öyle olursa bu sistem güzel :

10000 TL'ye hazır sistem almak istiyorum.

Özelleştirmek için:

1594987134775.png

SSD:

.

Abi sen sistem toplama mümkünse 10.000 TL bütçen var 1650 ne ya.
Bak bu paraya rahat 2060 toplarsın 2070'de toplarsın ama diğerlerinden kısmak gerekir ama 1650'de koymazsın yanii.
Ne anlatıyorsun Allah aşkına ya? 5-6 aylık konu zaten linkler bozulmuş. 1650'li toplasaydım yeterince kızgın atıp bu bütçeye 1650 mi olur derlerdi. Bozuk linke bakıyorsun sonra gelip laf atıyorsun.

Geri
Yukarı