10.000 TL hazır sistem önerisi

Bütçe
10000TL

DocPill

Hectopat
Herkese merhaba, arkadaşlar, bilgisayar 2-3 önce ay bozuldu ve yeni bilgisayar lazım oldu. Şöyle bir sistem buldum, nasıldır sizce?

Genetik Storm V1/AMD Ryzen 5 4500 8GB RX 6500 XT 480GB Oyun Bilgisayarı Fiyatı
SSD ile 8 GB RAM biraz sıkıntılı onun dışında iyi gibi duruyor sizce nasıl?
Aşırı oyunları açmasına gerek yok, işlemcisi bana yeterli yani.

Bir de, 10.000TL bütçe var ama şöyle, sistem 12 ay taksitle bölünüyor ve vade farkıyla aylık 950TL'ye denk geliyor, o yüzden alıyoruz. Başka bir sistem önerecek olursanız taksidinin yüksek olması da önemli husus.

Herkese merhaba, arkadaşlar, bilgisayar 2-3 önce ay bozuldu ve yeni bilgisayar lazım oldu. Şöyle bir sistem buldum, nasıldır sizce?

Genetik Storm V1/AMD Ryzen 5 4500 8GB RX 6500 XT 480GB Oyun Bilgisayarı Fiyatı
SSD ile 8 GB RAM biraz sıkıntılı onun dışında iyi gibi duruyor sizce nasıl?
Aşırı oyunları açmasına gerek yok, işlemcisi bana yeterli yani.

Bir de, 10.000TL bütçe var ama şöyle, sistem 12 ay taksitle bölünüyor ve vade farkıyla aylık 950TL'ye denk geliyor, o yüzden alıyoruz. Başka bir sistem önerecek olursanız taksidinin yüksek olması da önemli husus.
Hocam bu paraya bu işlemci alınmaz hatta hiç bir paraya alınmaz gerçekten çok kötü ve bu siste 18 binden indirimle 10 bine düşmüş gibi gösterilmiş ama alakası yok sistemin her yerde fiyatı böyle sahte indirim yapmayı çok seviyor bu site.

Anakart düşük olduğu için ekran kartı tam performans veremiyor diyenler var doğru mudur?

Anakart ve işlemci 3.0 destekli olduğu için düşük performans verecektir. Lakin aynı fiyat sekmentindeki 1650'ye göre hala daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı