10.000 TL hazır sistem tavsiyesi

Swind Alien

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda bir sistem almayı düşünüyorum. Fakat ekran kartı stoklarını gördükçede hevesim kaçıyor. Çoğu beğendim bilgisayarda stok yok yazısı görüp üzülüyorum. Bana stokta olan sistem önerebilir misiniz?

İstediğim özellikler:
GTX 1660 Super (olabiliyorsa RTX 2060 veya üstü)
AMD Ryzen 5 2600X üstü.
16 GB RAM.
En az 120GB SSD.

Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda bir sistem almayı düşünüyorum. Fakat ekran kartı stoklarını gördükçede hevesim kaçıyor. Çoğu beğendim bilgisayarda stok yok yazısı görüp üzülüyorum. Bana stokta olan sistem önerebilir misiniz?

İstediğim özellikler:
AMD Ryzen 5 2600X üstü.
16 GB RAM.
En az 120GB SSD.
Bütçeye ekleme yapabilirseniz bu bütçeye en iyi performans bu üründe. Ayrıca marka bilgisayar olarak açılmış konu. MSI, Asus vs. markaların hazır sistemlerini mi düşünüyorsunuz yoksa toplama olur mu?

İstediğim özellikler:
AMD Ryzen 5 2600X üstü.
16 GB RAM.
En az 120GB SSD.
Bu pc istediğiniz özellikleri karşılıyor

İstediğim özellikler:
AMD Ryzen 5 2600X üstü.
16 GB RAM.
En az 120GB SSD.
İstanbul'da ikamet ediyorsan 3 ay önce aldığım süper sistemi sana satabilirim. Mesleğim gereği yeterince oynayamıyorum. Öyle duruyor masanın üzerinde.

Bütçeye ekleme yapabilirseniz bu bütçeye en iyi performans bu üründe. Ayrıca marka bilgisayar olarak açılmış konu. MSI, ASUS vs. markaların hazır sistemlerini mi düşünüyorsunuz yoksa toplama olur mu?

Maalesef ekleme yapamıyorum. Toplama, marka olur belirtmedim ama tavsiyeleriniz varsa neden olmasın.
İstanbul'da ikamet ediyorsan 3 ay önce aldığım süper sistemi sana satabilirim. Mesleğim gereği yeterince oynayamıyorum. Öyle duruyor masanın üzerinde.

Sistem özellikleri nelerdir?

Maalesef ekleme yapamıyorum. Toplama, marka olur belirtmedim ama tavsiyeleriniz varsa neden olmasın.

Sistem özellikleri nelerdir?
Alım tarihi 16.03.2021. Mesai saatlerim gereği gerektiği şekilde oynayamıyorum. Her türlü teste tabidir. Tüm kutuları ve faturaları mevcuttur. HİÇ OVERCLOCK YAPILMAMIŞTIR.

PAZARLIK YAPILABİLİR

GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram X 2
Microsoft Windows 10 Home 32/64Bit Türkçe Kutu
SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk
GIGABYTE GeForce RTX 2060 OC 6GB GDDR6 192 Bit Ekran Kartı
AMD RYZEN 5 3600 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci
MSI B450 TOMAHAWK MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 DVI HDMI ATX Anakart
GameBooster M631 Prime X RGB Gaming Mouse
WD 500GB SN550 NVMe M.2 SSD (2400MB Okuma / 1750MB Yazma)
LG 23.8" 24GN650-B 144Hz 1ms 2xHDMI DP HDR10 IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör
PowerBoost X59 RGB 650w 80+ USB 3.0 Tempered Glass 6 xRGB Fanlı Gaming Kasa
GameBooster G69K Outlander Rainbow Membrane Gaming Klavye

Geri
Yukarı