10.000 TL iş için dizüstü bilgisayar önerisi

Darkskynin

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta dediğim gibi bana işimi görecek maksimum 10000₺ ücrete sahip bir dizüstü lazım.
Uğraştığım iş: Programcılık yapıyorum VS Code ve VS 2019 gibi programlar kullanıyorum AutoCAD gibi programlar kullanmıyorum. Sizce tavsiyeniz nedir? Ayrıca eski USB girişleri muhakkak olsun çünkü çok lazım oluyorlar ve RAM en az 16 GB olması lazım.

Önemli not: Lütfen Mac önermeyiniz çünkü Mac'e tam alışamadım ve VS 2019'da olan bazı şeyleri yapamıyorsunuz mesela Mac'te WPF ve DevExpress yok.

Son düzenleme:
Şu an stokta yok ama bu fiyat alabileceğiniz en iyilerinden bir laptop:

Aşırı kötü özellikleri kullandığım programları açar fakat kasar.

Şu an stokta yok ama bu fiyat alabileceğiniz en iyilerinden bir laptop:
Yıl:2021 4.nesil işlemcili bir sistem önerilmez. İlk önce soralım oyun için mi iş için mi?

Yıl: 2021 4.nesil işlemcili bir sistem önerilmez. İlk önce soralım oyun için mi iş için mi?

İş için kullandığım programları ve tercihlerimi yukarıda belirtmiştim ve bende biraz araştırdım fakat tam emin değilim ondan dolayı foruma sorayım dedim.
Bütçeniz yeterse yanına ek olarak RAM almanızı öneririm.

Çok güzel fakat biraz ağır çantada taşırken 6 ay sonra çanta gidebilir geliyor bana çünkü haftanın 6 günü çantamda taşıyacağım ama bilmiyorum sizce bir sıkıntı çıkar mı?

Başlıkta dediğim gibi bana işimi görecek maksimum 10000₺ ücrete sahip bir dizüstü lazım.
Uğraştığım iş: Programcılık yapıyorum VS Code ve VS 2019 gibi programlar kullanıyorum AutoCAD gibi programlar kullanmıyorum. Sizce tavsiyeniz nedir? Ayrıca eski USB girişleri muhakkak olsun çünkü çok lazım oluyorlar ve RAM en az 16 GB olması lazım.

Önemli not: Lütfen Mac önermeyiniz çünkü Mac'e tam alışamadım ve VS 2019'da olan bazı şeyleri yapamıyorsunuz mesela Mac'te WPF ve DevExpress yok.
https://www.vatanbilgisayar.com/asus-x515jf-core-i7-1165g7-2-8ghz-16gb-ram-512gb-ssd-15-6-mx330-2gb-w10.html
10.799 TL fiyata sahip ama gece indirimlerinde 10.000 TL ye çok yakın bir fiyattan alabilirsiniz bazı geceler Vatan %5 indirim yapıyor laptoplarda. İstediğiniz gibi 16 GB ram li model

ASUS X515EP CORE İ7 1165G7 2.8GHZ-16GB RAM-512GB SSD-15.6"-MX330 2GB-W10​

Yeni konular

Geri
Yukarı