10.000 TL iş ve oyun için dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
6.000₺ - 10.000₺

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar.
Arkadaşlar, ben bir lojistik firmasında yeni işe girdim. Muhasebe programı, araç takip programı, fatura kesimi, mailler, çıktı alma, teslimat ya da kaza gibi video kayıtları depolama, internetten videolu yurt dışı - yurt içi görüşmeler, yurt dışı yazışmalar, evrak kayıt, uzaktan bilgisayar kontrolü gibi durumlar için ve orta kalite ya da ortanın biraz altı kalitede oyun oynamak için de bilgisayar önerisi isteyecektim.

• Bütçe: 6.000₺ - 10.000₺
  • 10. nesil Intel - 11. nesil Intel - AMD Ryzen 5 - AMD Ryzen 7
  • 16 GB RAM
  • Depolama için HDD 1 TB, işletim sistemi ve programlar için SSD 500 GB ya da 1 TB olsun.
  • Ekran kartı GTX 1650 - 1650 Super - 1650 Ti - 1660 - 1660 Super - 1660 Ti olursa yeterli olur, olmazsa da yapacak bir şey yok.
  • Type - C olsun.
  • Numara tuşlu olsun.
  • Bataryası da iyi olsun.
  • FreeDOS olsun, işletim sistemine gerek yok onu bir şekilde hallederiz.
  • Sürekli sabit kalmayacak. Seyahatlere de çıkacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar.
Arkadaşlar, ben bir lojistik firmasında yeni işe girdim. Muhasebe programı, araç takip programı, fatura kesimi, mailler, çıktı alma, teslimat ya da kaza gibi video kayıtları depolama, internetten videolu yurt dışı - yurt içi görüşmeler, yurt dışı yazışmalar, evrak kayıt, uzaktan bilgisayar kontrolü gibi durumlar için ve orta kalite ya da ortanın biraz altı kalitede oyun oynamak için de bilgisayar önerisi isteyecektim.

• 16 GB RAM
  • Depolama için HDD 1 TB, işletim sistemi ve programlar için SSD 500 GB ya da 1 TB olsun.
  • Ekran kartı GTX 1650 - 1650 Super - 1650 Ti - 1660 - 1660 Super - 1660 Ti olursa yeterli olur, olmazsa da yapacak bir şey yok.
  • Type - C olsun.
  • Numara tuşlu olsun.
Hemen öneriyorum.

Selamlar.

• 16 GB RAM
  • Type - C olsun.
  • Numara tuşlu olsun.
Şimdi hocam taşınıbilir dediğiniz için 14 inç lere bakıyorum. Baktığımda bu özelliklere sahip ekran kartı en yüksek mx 330 csgo valorant gibi oyunları rahat oynatır. Ama eğer 15,6 inç olur derseniz ekran kartı mx 450 ye çıkıyor ki bu ekran kartı gayet iyi iş görür. Yani 15,6 mı 14 mü olsun. Seyehat edeceseniz 14 sizin için kat kat daha iyi olur. Babamda da Dell Latitude var ve 14 inç i7 li dediğiniz işlerin hepsini görüyor. Taşınmasıda kolay. Kısacası 14 mü 15,6 mı olsun.
15,6 olarak şu her istediğiniz karşılar.

Şimdi hocam taşınıbilir dediğiniz için 14 inçlere bakıyorum. Baktığımda bu özelliklere sahip ekran kartı en yüksek MX 330 CS:GO Valorant gibi oyunları rahat oynatır. Ama eğer 15,6 inç olur derseniz ekran kartı MX 450'ye çıkıyor ki bu ekran kartı gayet iyi iş görür. Yani 15,6 mı 14 mü olsun. Seyahat edeceseniz 14 sizin için kat kat daha iyi olur. Babamda da Dell Latitude var ve 14 inç i7'li dediğiniz işlerin hepsini görüyor. Taşınmasıda kolay. Kısacası 14 mü 15,6 mı olsun.
15, 6 olarak şu her istediğiniz karşılar.

SSD çok düşük değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı