10.000 TL laptop önerisi

Oyun oynayamayacak yada arada bir CS:GO veya Valorant girip çıkacaksa.
Oyun oynayacaksa. Ben olsam bunu alırdım.
Oyun oynamayacaksa ama güçlü olsun diyorsa bunu kesin öneririm. Ama bu da her oyunu en yüksekte açar. Ama oyun oynayacaksa bir üsttekini alsın.

NOT: Yorumlarını okusun da alsın.

Edius 7 diye bir program kullanacak. Gereksinimlerine baktım ama pekte ağır bir program değil gibi.
Legion olan güzel gözüktü gözüme bakayım ona biraz. Teşekkürler.

Evet edius pek de ağır değil. Legion aslında diğerlerinden daha iyi çünkü ısınma sorunu neredeyse sıfır olan bir laptop. Ve Lenovo laptoplarında bir yazılım kullanıyor Lenovo vantage diye. Muhteşem bir program hızlı şarj desteği falan var.

Bu videodaki aynı kasa izlerseniz sizin için daha iyi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de oyun hiç oynamayacaksa MacBook Air i5 bile alınabilir üzerine fazla para da kalır.

Nadiren de olsa oyun oynayabilir o yüzden MacBook düşünmedi. Legion için yabancı bir kanaldan video izledim işlemcisi en fazla 73 derece gördü ekran kartı da keza aynı şekil. Ryzen 5 4600H de güzel bir işlemci neredeyse İ7 10750H ile denk tam olmasa da.

HP Pavilion Gaming 15-dk1008nt alabilirsiniz bence notebook olarak. Monster önermeyin. Malzeme kalitesi çok düşük ve kuzeninize ısınmasıyla kafayı yedirtir. MSI GL65 Leopard en iyi seçim olabilir. Onun dışında Dell G515 AMD Ryzen 5 olanını alabilirsiniz. Asus TUF Gaming de düşünülebilir. Onun harici Asus Rog ve Acer Nitro'yu da gözen geçirin bence. Game Garaj'ları da düşünün. En çok da Game Garaj Blaster 7TN-120'yi düşünün bence. Ve en babalarından birisi olan HP Pavilion 15-DK1012NT 1U5T2EA.

Sakın Gamegaraj ve Monster aldırmayın.
Hocam youtube üzerinden şuanda yazmış olduğunuz Technopath'ın kanalı var bilmem haberiniz var mı? Orada gamegaraj markasının bir modelini inceliyorlar ve gayet beğendiklerini söylediler. Siz ve sizin gibilerdeki şu yerli ürünlere karşı garezi anlamıyorum. Şans vereceksin, geri dönüş yapacaksın ki bir şeyler yapabilsinler.

@Denji Lenovo Legion nasıl sizce? Ben onu baya beğendim. Asus TUF Gaming kendisine tavsiye etmem ben asla, arkadaşım da R7 li bir modeli var ve CS:GO da bile arasıra donuyor. MSİ GL65 Leopard baktım ama 15 bin TL. HP Pavilion olan ise 11 bin TL ne yazık ki oda aşıyor. GameGaraj incelemeleri izledim ürünler sıkıntısız diyorlar ama pili çok kötüymüş ondan da vazgeçti o yüzden. En iyi seçenek Lenovo Legion 5 in Ryzen 5 4600H li modeli gibi duruyor.

@Denji Lenovo Legion nasıl sizce? Ben onu baya beğendim. Asus TUF Gaming kendisine tavsiye etmem ben asla, arkadaşım da R7 li bir modeli var ve CS:GO da bile arasıra donuyor. MSİ GL65 Leopard baktım ama 15 bin TL. HP Pavilion olan ise 11 bin TL ne yazık ki oda aşıyor. GameGaraj incelemeleri izledim ürünler sıkıntısız diyorlar ama pili çok kötüymüş ondan da vazgeçti o yüzden. En iyi seçenek Lenovo Legion 5 in Ryzen 5 4600H li modeli gibi duruyor.
Legion'lar da oyun için tasarlanmış laptoplardır bence sıkıntı çıkarmaz.
Makul iseler bunlar da hediyem olsun :).

Geri
Yukarı