10.000 TL laptop önerisi

10K'ye 2060 beklemiyorsunuz herhalde ne demek? 10k az para mı? Muhtemelen birkaç ay sonrasında 20xx serisi ucuzlar, 10k civarlarına düşebilir.

Acilse üstüne biraz para koyup -illa 2060 istiyorsan- Monster ürünlerine bakabilirsin.

Bakın mesajlarımı tam okumadan çarpıtıyorsunuz, 10kya bu piyasada 2060 bulunmamakta. Fiyatlar düşse de çok zor bir ihtimal. 10k az para değil bunu yukarıda da belirttim. İnsanlar ne süreçlerden geçiyor bu para için. Ancak ülke şartları bu.
Üstüne koyamayacak durumu olabilir, 1K az para değil sonuçta.

Bakın mesajlarımı tam okumadan çarpıtıyorsunuz, 10kya bu piyasada 2060 bulunmamakta. Fiyatlar düşse de çok zor bir ihtimal. 10k az para değil bunu yukarıda da belirttim. İnsanlar ne süreçlerden geçiyor bu para için. Ancak ülke şartları bu.
Üstüne koyamayacak durumu olabilir, 1K az para değil sonuçta.

Değil ama siz öyle yazmışsınız ki sanki 10k çok az bir paraymış da arkadaş az parayla 2060 istiyormuş gibi. İndirimleri kovalarsa bulunur. Şu an 10.5K'ye Monster'da var.

Değil ama siz öyle yazmışsınız ki sanki 10k çok az bir paraymış da arkadaş az parayla 2060 istiyormuş gibi. İndirimleri kovalarsa bulunur. Şu an 10.5K'ye Monster'da var.

Monster tavsiye edilen bir marka değil, bilginiz olsun. 10 bin altına bulunmaz üstüne bulunur, 10800e Omen var mesela.

Monster tavsiye edilen bir marka değil, bilginiz olsun. 10 bin altına bulunmaz üstüne bulunur, 10800e Omen var mesela.

Tavsiye edilmediğini biliyorum ama tavsiye etmeyenlerin de sağlam dayanağı olmadığını biliyorum ve evet 10k altına zor ama 10k civarına bulunur.

Tartışmayı uzatmaya gerek yok.

Ne alevlendin kardeşim, kuyruğuna mı bastık?
Nedir bu Monster çekememezliği, sizinki cihazları kötü diye değil direkt Monster düşmanlığı.

Gel de böyle adamdan öneri al xD şimdi bu adam Monster alma dedi diye Monster almayayım mı?

Çoğu insanda sorunlu çıkan bir cihaz ve üstüne etiket yapıştırıp Türk Mali deniliyor tabii ki de önermiyeceğiz insanlara doğruyu göstermek lazım daha az sorunu olanları falan.

Çoğu insanda sorunlu çıkan bir cihaz ve üstüne etiket yapıştırıp Türk Mali deniliyor tabii ki de önermiyeceğiz insanlara doğruyu göstermek lazım daha az sorunu olanları falan.

Kimse Türk malı demiyor, Türk markası deniyor. Ayrıca siz deneyimlemediyseniz neye göre yorum yapıyorsunuz insanların yazdıklarına göre mi?

Bilginiz yoksa yorum yapmayın, ha insanlar şöyle diyor diye yorum yine yapın ama "Monster çöp, almayın" diyemezsin, bir dayanağın olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı