10.000 TL laptop önerisi

Monster almayı düşünüyorum ama kararsızım berkes bir şey diyor alan memnun da var olmayanda her is boyle ama bakalım PC bulunmuyor.

Cezam vardı o yüzden cevap yazamadım milletin yorumuna da bakıyorum da kendimde kullandım bir yakınımda vardı kullanma fırsatım oldu kendisi iki kere Monster değiştirmiş ilkinde ısınma sorunu çıkmış dierinde çıkmamış ve servisinin inanılmaz iyi olduğundan falan bahsetti ama şunu diyor Monster alacaksanız tamamen şans işi diyor iyi ya da kötü çıkması.

Böyle detaylı eleştiri yapsanız ne güzel, "Monster çöp alınmaz" demek pek fikir geçirmiyor karşıdaki bireye.

(Konu sahibi arkadaş için yazdığım kısım)
Ayrıca Monster almayı düşünüyorsanız bence alın, uzun vadede sorun çıkarttığına dair bir duyum almadım. Isınma konusundan dolayı genelde şikayet ediyorlar, sizler de 15 günlük deneme sürecinde testleri yaparsınız beğenmezseniz iade edersiniz ama öncelikle 15 günlük iade koşulları hakkında bilgi alın yoksa şu şartımız vardı yok şuyumuz vardı alamayız diyebilirler.

Mesela bazı markalar cihazın paketi açıldıysa iade almıyordu, tabii tüketici hakları vesaire uğraşmak gerekiyor o durumda da. Uğraşmamak için peşin peşin 15 günlük iade şartlarını öğrenmenizi tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı