10.000 TL Laptop Önerisi

Bütçe
10.000
Hocam sürekli farklı yerlere gitmiyorsanız. Stabil bir kullanım alanınız varsa cihazı 10.000TL'ye efsane mi efsane PC toplayabilirsiniz.
Nası bi sistem toplayabilirim
Hocam Lenovo almanızı tavsiye ederim.
1650lik ekran kartlı bi laptop almam
Bütçenizi 2K arttıra bilme şansınız var mı? Eğer var ise RTX, hayır artıramam derseniz ise 1660 veya 1650 Ti tavsiyelerde bulunmak gerekecek.

1660 Ti düşünüyorum RTX 2060 da var ama işlemci i5 9 nesil.

Nasıl bir sistem toplayabilirim.

1650'lik ekran kartlı bir laptop almam.

1660 Ti düşünüyorum RTX 2060 da var ama işlemci i5 9 nesil.

Ben teker teker parça ile uğraşamam diyorsanız size şu kasayı tavsiye ederim.

Bu sistem ile 1440p en yüksek ayarlarda

*Apex Legends da 120 FPS civarları alabilirsiniz ki.
1440p de 120FPS iddialı bir sayı.
*Steam PUBG'de 1440p en yüksek ayarlarda 90FPS. Öyle ki
*1440P'de CS:GO'da en yüksek ayarlarda 200FPS.
*GTA 5 en yüksek ayarlar 120FPS

Bütçeniz varsa yanına bir de 2,500 3.000TL civarlarında monitör alırsınız ve bu sistem sizi ömürlük götürür 3 4 yıl sonra daha iyi performans için işlemci, ekran kartı, RAM vb yükseltebilirsiniz ki gerek olmadığını düşünüyorum:) monitör;

Ben teker teker parça ile uğraşamam diyorsanız size şu kasayı tavsiye ederim.

Bu sistem ile 1440p en yüksek ayarlarda

*Apex Legends da 120 FPS civarları alabilirsiniz ki.
1440p de 120FPS iddialı bir sayı.
*Steam PUBG'de 1440p en yüksek ayarlarda 90FPS. Öyle ki
*1440P'de CS:GO'da en yüksek ayarlarda 200FPS.
*GTA 5 en yüksek ayarlar 120FPS

Bütçeniz varsa yanına bir de 2,500 3.000TL civarlarında monitör alırsınız ve bu sistem sizi ömürlük götürür 3 4 yıl sonra daha iyi performans için işlemci, ekran kartı, RAM vb yükseltebilirsiniz ki gerek olmadığını düşünüyorum:) monitör;

Ürün çok iyi ama beni biraz aşıyor

Ürün çok iyi ama beni biraz aşıyor

Evet hocam haklısınız bu gibi vb hazır sistemlerin indirime girmesini bekleyebilirsiniz veya daha düşük fiyat almak isterseniz teker teker kendiniz toplayabilirsiniz diğer bir seçenek olarak da daha düşük fiyatlı sistemleri inceleyebilirsiniz şunu unutmayın ki laptop kısa devreli ort. 4 sene sonra ömrü bitiyor kasalı bir sisteminiz olursa 4 5 sene sonra yavaşlasa tamamen sistemi değiştirmek yerine sıkıntı olan parçayı değiştirirsiniz olur biter iyi günler dilerim:)

Geri
Yukarı