10.000 TL ile oyun oynamak için laptop önerisi

Bütçe
10000
Hocam yeni nesil oyunlar için demiyorum left4 HOI4 GTA4 tarzı oyunları oynatsın yeter Casper'ı iade ettim aynı özelliklerde bir PC olsa şükredeceğim.

Hocam SSD yok bunda.

SSD var.

5625U, 5825U'lu cihazlar mantıklı bu bütçe de. Bütçe hafif esneyebilirse MX550'ye sahip cihazlar daha iyi olur.

Bütçe esneyemezse:

5625U, 5825U'lu cihazlar mantıklı bu bütçe de. Bütçe hafif esneyebilirse MX550'ye sahip cihazlar daha iyi olur.

Bütçe esneyemezse:

Hocam instagramınızı verme şansınız var mı size ulaşıp birkaç soru sorabilir miyim izninizle?

Teknik bilgi için buradan istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Hocam ben PC'lerden çok anlamıyorum saçmalarsam kusura bakma lütfen. Sırasıyla birkaç sorum olacak.
1-) attığım PC'ler arasında iki adet Ryzen vardı birisi Lenovo Ryzen 7 5700U diğeri ise sizin önerdiğiniz HP Ryzen 5 5625U hocam mantıken Lenovo Ryzen7 daha üst model işlemci olmuyor mu neden HP önerdiniz anlamadığım için soruyorum kusura bakmayın.

2-) bütçe esneyemezse diyerekten önerdiğiniz Acer Aspire için satıcı ekstra RAM slotu olmadığını söylemiş bu benim için - yazmaz mı? Ayrıca linkte Radeon Graphics yazıyor fakat site içeriği infolarında ekran kartı dahili yazıyor net bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

@eren özkul Buradaki en iyi seçenek 10K altı için 5825U olur. Radeon Graphics derken işlemcinin içinde bulunan dahili grafik biriminden bahsediyor zaten.

Aspire serisinde lehimli RAM modelleri de mevcut, boş slot olan modelleri de mevcut. Araştırmak lazım.

@eren özkul buradaki en iyi seçenek 10k altı için 5825U olur. Radeon Graphics derken işlemcinin içinde bulunan dahili grafik biriminden bahsediyor zaten.

Aspire serisinde lehimli RAM modelleri de mevcut, boş slot olan modelleri de mevcut. Araştırmak lazım.

Hocam size zahmet olmayacaksa ekstra RAM takabileceğim Aspire marka laptop bulma şansınız var mıdır bana? Yoksa buradaki HP'yi mi satın alayım? 10k bütçeye bu HP'den daha iyisi var diyorsanız ona yönelmek istiyorum çok bilmediğimden ötürü yanlış bir karar vermekten korkuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı