10.000 TL Laptop Önerisi

Burak Al

Hectopat
Selamlar. Oyun oynamayı pek seven birisi değilim. PES, FIFA tarzı oyunlar oynuyorum sadece. Ayrıca Adobe uygulamalarını kullanan birisiyim. Bütçem 10.000₺'ye kadar var fakat sadece bunlar için gereksiz yüksek olduğunu düşündüm. Görüşlerinizi ve laptop önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tercihim masaüstü ama isteğinize göre laptop:
normalde laptop alma taraftarı değilim o laptop fiyatına daha iyi sistem dizersiniz ama buda güzel bir seçenek işlemcisi de iyi adobe video düzenleme içinde fazlasıyla yeter

normalde laptop alma taraftarı değilim o laptop fiyatına daha iyi sistem dizersiniz ama buda güzel bir seçenek işlemcisi de iyi adobe video düzenleme içinde fazlasıyla yeter
Eğer arkadaş masaüstü istese dizüstü bilgisayar bölümüne yazmazdı diye düşünüyorum herkes bilgisayarını evde kullanmıyor.
Acelen yoksa bekleyebilirsin. Monster önermem kafan rahat olsun bunu al

Eğer arkadaş masaüstü istese dizüstü bilgisayar bölümüne yazmazdı diye düşünüyorum herkes bilgisayarını evde kullanmıyor.
Acelen yoksa bekleyebilirsin. Monster önermem kafan rahat olsun bunu al

Teşekkürler.

Teşekkürler.

Benim de tercihim masaüstüydü sistemim de hazırdı fakat üniversite için şehir dışına gideceğim. Öneriniz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı