10.000 TL Laptop Tavsiyesi

ol1mpos

Centipat
İyi günler arkadaşlar. Oyun oynayacağım, aynı zamanda okulda kullanacağım bir laptop bakıyorum. Aslında birden fazla sorum var. Sizden sorularımı cevaplamanızı ve tavsiyede bulunmanızı istiyorum. Mümkünse 17.3 Inc, 120 ya da 144Hz, 16 RAM, 512 SSD özelliklerini barındırsın.
1660 Ti ve 2060 arasındaki farkı ödemeye değer mi?
Casper hakkındaki olumsuz yorumlar hala doğru mu? Çevremde bir Casper alınmaz algısı var.

Buraya düşündüğüm birkaç bilgisayarı bırakmak istiyorum.

Fiyat farkına değmez derseniz düşündüğüm modeller:

2060'lı modeller:

Casper Excalibur G780.1075-BV60X Intel Core i7 10750H 16GB Fiyatı (Güncel düşündüğüm model.)

Monster Tulpar T5 V19.2 Intel Core i7 10750H 16GB 256GB SSD Fiyatı (Bunun 17.3 Inc modeli 10.300 TL fakat şu an stokta yok.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper mi? Bu markaya o kadar para vermek saçmalık olur. Laptop adı geçtiği an, ASUS'tan başkasını düşünme.

Bunedir ya Casper'a siper almışsınız evet eskiden aşırı hataları vardı bozuk ürün satıyolardı garantisi BK gibiydi o Casper şimdiki Casper değil garantiye elle götürüyon Max 2 saate yapıyorlar ürünün kalitesi iyileşti Lenovo sadece garanti konusu sıkıntılı ASUS fan boy entered. MSI fan boy leave.

ASUS:
MSI:
MONSTER:
GAMEGARAJ:
CASPER:

Bu nedir ya Casper'a siper almışsınız evet eskiden aşırı hataları vardı bozuk ürün satıyolardı garantisi BK gibiydi o Casper şimdiki Casper değil garantiye elle götürüyorsun Max 2 saate yapıyorlar ürünün kalitesi iyileşti Lenovo sadece garanti konusu sıkıntılı ASUS fan boy entered. MSI fan boy leave.
Biz hala forumda Casper ile ilgili sorunlar görüyoruz. Siz arzu ederseniz Casper alabilirsiniz.

Geri
Yukarı