10.000 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

Aynı marka değil ama ekosistem şeklinde uyumlu mu çalışmasını mı istiyorsunuz? Bir tıkla hepsi aynı moda girmesi gibi ona göre yardımcı olayım.

Evet uyumlu bir ekosistem istiyorum. AsusxCorsair veya MSIxCorsair gibi.
Hocam ben de biraz araştırarak şöyle bir sistem topladım. Şuan monitör hariç 11.731 bin TL fakat görsel şölen bozulmasın diye biraz aştım. İki türlü sistemi paylaşıcam daha bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır bu sadece biraz araştırarak önerdiğim bir sistem.

Pc Toplama Sihirbazı Yüksek maliyetli.

Sadece ekran kartı ve sıvı soğutma yerine daha uygun fiyatlı hava soğutma tercihi sonrası.

Pc Toplama Sihirbazı (Hava soğutmanın ölçülerine bakmadım kasaya sığıyormu diye kontrol edersiniz.)

Amd ekran kartlarına karşı ön yargılıyım diyebilirim. Ekran kartı upgrade yapmak istediğimde elden çıkarmanın zor olduğunu düşünüyorum.

ASUS ekosistem:
Corsair ile ASUS ne kadar uyumlu çalışıyor bilmiyorum ama ben direkt olarak ASUS Aura Sync ile uyumlu parçalar seçtim.
Kasanın yanında gelen fanlar ARGB ve anakartın ARGB portuna bağladığınız zaman diğer parçalar ile uyumlu çalışacak. Hem uyum hem görüntü için örnek:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kadar ROG STRIX alıyoruz herhangi bir eklenti olmadan ışıklarını görelim 😉

Monitör olarak:

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus ekosistem:

Corsair ile Asus ne kadar uyumlu çalışıyor bilmiyorum ama ben direkt olarak Asus Aura Sync ile uyumlu parçalar seçtim.

Kasanın yanında gelen fanlar ARGB ve anakartın ARGB portuna bağladığınız zaman diğer parçalar ile uyumlu çalışacak. Hem uyum hem görüntü için örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kadar ROG Strix alıyoruz herhangi bir eklenti olmadan ışıklarını görelim 😉

Monitör olarak:

Bu sistem oldukça iyi gözüküyor kesinlikle.Anakart olarak yine ROG serisinden seçersek tadından yenmez 😄

Geri
Yukarı