10.000 TL oyun oynamak için sistem önerisi

Mehmeturgutlu

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben oyun oynamak için bir cihaz almak istiyorum. Sizce bilgisayar mı, laptop mu, tablet mi almalıyım? Valorant, RDR2 gibi oyunlar oynamak istiyorum ama bütçem dizüstü ya da masaüstü almaya yeter mi bilmiyorum. Yaklaşık 10000TL'lik bir bütçem var. Sizce ne almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben oyun oynamak için bir cihaz almak istiyorum. Sizce bilgisayar mı, laptop mu, tablet mi almalıyım? Valorant, RDR2 gibi oyunlar oynamak istiyorum ama bütçem dizüstü ya da masaüstü almaya yeter mi bilmiyorum. Yaklaşık 10000TL'lik bir bütçem var. Sizce ne almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Bildiğim kadarıyla Valorant ve RDR2 tablette yok :D şaka bir yana eğer sürekli gezen birisi değilsen masaüstü alman daha iyi olur. 10bin TL bütçeye monitör klavye mouse falan dahil mi?

Bildiğim kadarıyla Valorant ve RDR2 tablette yok :D şaka bir yana eğer sürekli gezen birisi değilsen masaüstü alman daha iyi olur. 10bin TL bütçeye monitör klavye mouse falan dahil mi?
Öncelikle soruma cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. Valorant ve Rdr2 tablette yok saten de sadece Valorant ve Rdr2 gibi pc oyunları oynamak istiyorum dedim. Ama bütçem yetmezse tablet alacağım. 10bin tl sadece kasa. İçinde klavye, mouse, kulaklık falan yok. 10 bin tlye bildiğin bir kasa varsa önerebilir misin? Bir de çok gezen biri değilim ama üniversitede laptop daha avantajlı olur.

Kasa+Monitör mü istiyorsunuz?
Evet, kasa ve monitör istiyorum ama 10bin tltil bütçeye sadece kasa alacağım. Monitör bu bütçenin dışında.

Geri
Yukarı