10.000 TL RDR2'yi 1080P Ultra açacak sistem önerisi

Bütçe
10000

kaan123456987

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar toplamaktan pek anlamam. Red Dead Redemption 2'yi Ultra ayarlarda 1080P 60 FPS oynayabileceğim bir sistem önerir misiniz? 10.000'i geçmesin.

Bekleme imkanınız varsa 3060 Ti + R5 5600'lü bir sistem önerebilirim. Paranız değer kaybetmemesi için bence dolara çevirin.
Hocam 3060Ti veya R5 5600 bunlar bana hiçbir şey ifade etmiyor inanın hiç anlamam donanımdan zaten konsol oyuncusuydum bu yaşıma kadar bilgisayarla aram hiç olmadı şimdi kendim toplamaya kalksam uyumsuz kasa sorunu vb vb bir sürü sorun olucak o yüzden tecrübeli birinden sistem yazmasını istiyorum

Hocam 3060Ti veya R5 5600 bunlar bana hiçbir şey ifade etmiyor inanın hiç anlamam donanımdan zaten konsol oyuncusuydum bu yaşıma kadar bilgisayarla aram hiç olmadı şimdi kendim toplamaya kalksam uyumsuz kasa sorunu vb vb bir sürü sorun olucak o yüzden tecrübeli birinden sistem yazmasını istiyorum
Monitör ve ekipmanlar dahil mi?

Hazır sistem önerisi istiyor sanırsam. RTX 3060 Ti ekran kartını barındıran dengeli bir sistem bulabilirseniz dediğiniz gibi oynayabilirsiniz. En basit tabiri bu sanırım.

Monitör var hacam elimde ekipmandan kastınız ne anlamadım herhangi bir bilgisayar ekipmanı yok bende monitör hariç
TEKNOPANDA-KARAKIZ/GIGABYTE RTX 3060 Ti GAMING OC 8GB/Ryzen 5 3600/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA

Hocam siz hazır sistem olarak bunlardan alın. Kalan bütçeye ise klavye, mause, kulaklık gibi bileşenleri alırsınız. Sıfır olarak toplamak daha iyi. Eğer kendiniz toplarsanız baştan bir sistem toplayabilirim.

Son düzenleme:
Hocam bunlar darboğaz olacaktır fakat v-Sync açarsan sıkıntı olmaz. RTX 3060 Ti'dan daha iyidir bu ekran kartı.

@ynot Kasanın malzeme kalitesi rezalet. RAM'ler ise pek iyi değil. PSU sesli çalışıyor ve vasat. 1080P'de i5 10400F ve 3070 darboğaz yapar. Kesinlikle böyle bir sistem önermem.

Geri
Yukarı