10.000 TL sistem önerisi

okansen14

Hectopat
Selamlar arkadaşlar. Sistemi AMD ve Intel olarak iki opsiyonlu önerirseniz sevinirim. Hazır sistemlere de bakabilirim. Oyun oynamak için toplayacağım. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Şu an pcn var mı varsa ekran kartı ne bence ekran kartsız sistem topla şu an 10kya GTX 1660S sistem toplarsın ama 6 7 ay önce RTX 3060 sistem toplanıodu ya bekliyeceksin ya da eski ekran kartını kullanarak bir sistem toplayacaksın ben 8kya ekran kartsız sistem topladım 2 3 ay sonra 5K ya RTX ekran kartı almayı düşünüyorum fiyatlar inerse. İnmezse bekleyeceğiz .

Arkadaşlar sistem benim için değil, bir ağabeyim yardım istedi ona öneri olarak göstereceğim. Ekran kartı için beklemesini ben de söyledim ama hemen almak istiyor. Hazır sistemler güzel, bunların dışında toplama olarak da bu bütçede iyi bir sistem yapabilir miyiz peki?

Selamlar arkadaşlar. Sistemi AMD ve Intel olarak iki opsiyonlu önerirseniz sevinirim. Hazır sistemlere de bakabilirim. Oyun oynamak için toplayacağım. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Ben şu anlık PC hocası gg-2 kullanıyorum ve çok memnunum.
FPS değerleri iyi ve monitörle birlikte sana güzel bir memnuniyet sağlar.

ASUS Prime H410M-K
i5 10400F
2x8 GB 3000MHz CL 16 RAM
INNO3D RTX 2060
MSI Forge 100M kasa
High Power 600W 80+ Gold
Patriot Burst 480GB SSD

11500-11600 TL civarında bu sistemi topladım kabataslak. İyi olmuş mu sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı