10.000 TL sistem toplama

Bütçe
10000

zeluxpro

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar büyük Technopat ailesi.
Ben Berkay, uzun zamandır para biriktiriyorum ve artık sırası geldi. Ancak bilgi eksikliğim var maalesef o yüzden sizlere danışmak istedim.
Kullanmak istediğim bilgisayarda rahatça oyun oynayabilmek ve Twitch'te yayın yapmak istiyorum. Güçlü ve güvenilir bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bu yaşıma kadar hep korkarak oyun oynadım ve hep imkansızlıklar nedeniyle bazı hayallerimi yaşayamadım. Ancak şimdi koskoca adam oldum uzun süredir de para biriktirdim. Yazılan her yorum her öneri benim için çok önemli, çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anlık ekran kartı yok piyasada varsa da bayağı pahalı biraz daha dişinizi sıkıp bekleyin stoklar düzelirse iyi biri sistem toplanır ve rahatlıkla da yayın yapabilirsiniz.

Bu bütçeye monitör dahil mi ?
Ben de bir monitör var sadece yan ekran olarak çok kaliteli olmayan bir yan ekran düşünüyorum ama illede olsuncu değilim
Şu anlık ekran kartı yok piyasada varsa da bayağı pahalı biraz daha dişinizi sıkıp bekleyin stoklar düzelirse iyi biri sistem toplanır ve rahatlıkla da yayın yapabilirsiniz
Tavsiyeniz için çok teşekkürler ancak tam zamanlı çalıştığım için kampanyaları hep kaçırıyorum

Kasa fiyatlarında 2000 tl + fark yazan var nedir acaba bu kasaların özelliği neden pahalılar kusura bakmayın ben sadece içine ekipman dizilen bir kutu olarak baktım hep
Hocam bilemiyorum. Büyük ihtimal kullanılan materyaller çok değerli olmalı.
Daha tecrübeli hocalarım iyi bilir.
İçiniz rahat olsun MSI MAG FORGE 100R kasasının hava akışı ve malzeme kalitesi ortalamanın üstüdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı