10.000 TL Telefon Önerisi

Emir Eroll

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar 5 senedir iPhone kullanıyorum, yeni telefon almayı düşünüyorum da tekrar iPhone alma taraftarıyım fakat yüksek fiyatlar nedeniyle Xiaomi ve diğer markalara kayasım geldi. 5000-10000 fiyat bandında telefon önerebilir misiniz? Kamerasının özellikle iPhone gibi olmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Xiaomi denedim fakat yapamadım tekrar iPhone telefona geçtim. Uzun süre belli bir markayı kullanınca diğer markalara alışmak kolay olmuyor. Sizin yerinizde olsaydım temiz garantili iPhone 11 Pro alır geçerdim ikinci elden.

Sıfır alacağım diyorsanızda iPhone 12 veya S21 öneririm. Eğer benim gibi Instagram ile çok haşır neşir iseniz Android pek önermem. Tabi bu noktada kullanım amaçları devreye giriyor.

Dostlar 5 senedir iPhone kullanıyorum, yeni telefon almayı düşünüyorum da tekrar iPhone alma taraftarıyım fakat yüksek fiyatlar nedeniyle Xiaomi ve diğer markalara kayasım geldi. 5000-10000 fiyat bandında telefon önerebilir misiniz? Kamerasının özellikle iPhone gibi olmasını istiyorum.

Full özellik için S21 fantezi için Galaxy Z flip alın. Ama Z flip için yazı beklemelisiniz yeni modeli çıkacak.

5 yillik IOS kullanicisinin Android'e alismasi cok zor hocam. Alissaniz bile IOS cok daha iyi, hem butceniz de var, bence tekrar Iphone alin. 12 veya 12 mini bakabilirsiniz. Yine de Android isterseniz yukarida oneriler var.

Yeni konular

Geri
Yukarı