10.000 TL telefon önerisi

Bütçe
10000

templemc

Centipat
Daha fazla  
Herkese günaydın. Ben yeni bir telefon almak istiyorum ama bir türlü hangi telefonu alacağımı karar veremedim. İstediğim özellikler şunlar:
64/128/256 GB hafıza.
8 GB RAM.
Android 13'e kadar güncellenebilsin (12 de olur)
Oyunlarda kasmayan.
Kamerası çok iyi olmasına gerek yok ama ölü kamera da olmasın.

Bütçem sıfıra 10.000 ikinci ele 7.000 TL.

Telefonu Samsung istiyorum ama daha iyisi varsa o da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek bir alternatifin var zaten. Samsung A52s.
Ben de onu düşünüyorum ama oyun için m serisi daha iyiymiş. Ben m52 istemiştim çünkü hem m serisinin yenilerinden hem de beni hiç yarı yolda bırakmasın diye.
Ama m52'nin tek bir sorunu benim almamı vazgeçirdi:
ekranı 6.7
A52s daha mantıklı geldi ama bilemiyorum
akrabalarımda a21 ve m31s var m31 yeni gibi içinde 30 tane oyun var zerre kasma yok ama a21 bir kaç oyundan sonra topallamaya başlıyor. Bu yüzden çok kararsızım.

Ben de onu düşünüyorum ama oyun için m serisi daha iyiymiş. Ben m52 istemiştim çünkü hem m serisinin yenilerinden hem de beni hiç yarı yolda bırakmasın diye.
Ama m52'nin tek bir sorunu benim almamı vazgeçirdi:
ekranı 6.7
A52s daha mantıklı geldi ama bilemiyorum
akrabalarımda a21 ve m31s var m31 yeni gibi içinde 30 tane oyun var zerre kasma yok ama a21 1. oyunda sekerek gidiyor. Bu yüzden çok kararsızım.
Arkadaşımda M52 var. Pişman edeceğini sanmıyorum. A52 kamera açısından daha iyi olmakla beraber performans ve ekran yenileme hızında M52 bir adım önde. Kamera çok iyi olmasın ama ölü de olmasın dediğiniz için M52 almanızı tavsiye etmek isterim. Fakat S20 FE önerilmiş lakin daha iyi veya kötü müdür bilmediğimden şuan bir yorum yapamayacağım.

Arkadaşımda M52 var. Pişman edeceğini sanmıyorum. A52 kamera açısından daha iyi olmakla beraber performans ve ekran yenileme hızında M52 bir adım önde. Kamera çok iyi olmasın ama ölü de olmasın dediğiniz için M52 almanızı tavsiye etmek isterim. Fakat S20 FE önerilmiş lakin daha iyi veya kötü müdür bilmediğimden şu an bir yorum yapamayacağım.

Ben de çok istiyordum M52 ama ekranı çok büyük benim için sıkıntı.

S20 FE nasıl? Kullanan varsa memnun mu? android 13 güncellemesi alacak mı?
(M52 alacak mı onuda bilmiyorum.)

Güzel telefon. Özellikle ekranı ve kamera kalitesi bayağı iyi. Technopat'ın inceleme videosu var, izleyebilirsin. Telefonun artılarını ve eksilerini belirtmişler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Android 13 güncellemesi alacak mı?

Alacak.

Geri
Yukarı