10.000 TL'ye Gaming sistem önerisi

Ayrı ayrı toplamamanızı tavsiye ederim 10k 3050 veya 2060 lı sistemler görüyordum ben indirimle gelen. Şimdi bile bulunur büyük ihtimal. Evet belki anakart belki başka bir şey kısılıyor ancak gene fiyatına uygun geliyor hazır sistem.

İşlemci ve anakarttan düşerek RX 6600 sığdırabilirsiniz o bütçeye. Kasa ve PSU'yu ayrı almanızı öneririm.

Pcle 4.0 performansını kaybetmeden hangi işlemci ve anakarta düşebilirim, kasa ve PSU öneriniz var mi?
Ayrı ayrı toplamamanızı tavsiye ederim 10k 3050 veya 2060 lı sistemler görüyordum ben indirimle gelen. Şimdi bile bulunur büyük ihtimal. Evet belki anakart belki başka bir şey kısılıyor ancak gene fiyatına uygun geliyor hazır sistem.
Özel indirimleri takip ediyorum güzel sistemler güzel fiyatlara geliyor,ancak onun dışında fiyatını hakeden bileşenlere sahip hazır sisteme hiç denk gelmedim.

Özel indirimleri takip ediyorum güzel sistemler güzel fiyatlara geliyor,ancak onun dışında fiyatını hakeden bileşenlere sahip hazır sisteme hiç denk gelmedim.
Takip ediyorsanız eğer görmüşsünüzdür itopya üzerinde 2060 10k sistem. 1660 super ise 10k küsür. Bunları neden sevmediniz ilginç geldi sadece. Çünkü tek tek toplasanız bile rtx veya 6600 sistem çok zor çıkar. Neyse sizin bileceğiniz iş 1080p için 6500 de oyun için yeterli.

Takip ediyorsanız eğer görmüşsünüzdür İtopya üzerinde 2060 10k sistem. 1660 Super ise 10k küsur. Bunları neden sevmediniz ilginç geldi sadece. Çünkü tek tek toplasanız bile RTX veya 6600 sistem çok zor çıkar. Neyse sizin bileceğiniz iş 1080p için 6500 de oyun için yeterli.

2060'lı sistem fena değil ancak 2060 hakkinda cok sikayet duyduğumdan (isinma ses vb.) Almakta şüpheliyim.
1660S'li sistem DA YouTube özel sistemiydi 7999 TL'ye geldi aninda tükendi, yetişebilseydim fiyat performans olarak cok iyi bir sistem tabii ki alırdım.Şuan sitede görünen 10k fiyattan stok ekleseler yine alırım Ama yok :)

Geri
Yukarı