14.000 - 15.000₺ Sistem Toplama

Hocam pek beklentin yoksa bende bir tane var:
Game Garaj Sistem
NOT: Hocam bütçene 700-800 TL daha ekleyebilirsen bu bence iyi gibi. Oyun vs. Alanda fazla mükemmel bir performans veremez belki ama kodlama alanında iyi gider. (Yani en azından ben böyle düşünüyorum.) İyi günler dilerim.

Game Garaj Sistem
NOT: Hocam bütçene 700-800 TL daha ekleyebilirsen bu bence iyi gibi. Oyun vs. Alanda fazla mükemmel bir performans veremez belki ama kodlama alanında iyi gider. (Yani en azından ben böyle düşünüyorum.) İyi günler dilerim.
GTX 1650'li bir sistem için fazla fiyat istemiyormu?

GTX 1650'li bir sistem için fazla fiyat istemiyor mu?

Hocam benim bildiğim kadarıyla bu piyasada alabileceğin bilgisayarlarda görebileceğin en ucuz fiyat bandı Game garajda mevcut. (tabii ki de benim bildiklerim bir arpa boyu etmez) ama aynı sitede 10000 TL altına 1050 Ti ekran kartlı sistemler de var. İstiyorsan GameGaraj'ın sitesine girip sistemlere bakıp daha detaylı araştırma yapabilirsin.

Hocam benim bildiğim kadarıyla bu piyasada alabileceğin bilgisayarlarda görebileceğin en ucuz fiyat bandı Game garajda mevcut. (tabii ki de benim bildiklerim bir arpa boyu etmez) ama aynı sitede 10000 TL altına 1050 Ti ekran kartlı sistemler de var. İstiyorsan GameGaraj'ın sitesine girip sistemlere bakıp daha detaylı araştırma yapabilirsin.
Daha iyi 6500XT sistem 2 bin tl daha ucuz.
11K fiyata 1660 super sistem var.

Kötülemek gibi olmasın ama GameGaraj çok pahalıya satıyor.
Daha iyi 6500XT sistem 2 bin tl daha ucuz.
11K fiyata 1660 super sistem var.
AMD sistem kullandım uzun bir süre yani 1. sistem ilgimi çekti 3300x ile değişsem işlemciyi dahamı iyi olur internette öyle şeyler gördümde.
Hem 2. attığınız sistem bütçemi 1000₺ kadar aşıyor.

Kötülemek gibi olmasın ama GameGaraj çok pahalıya satıyor.

AMD sistem kullandım uzun bir süre yani 1. sistem ilgimi çekti 3300X ile değişsem işlemciyi daha mı iyi olur internette öyle şeyler gördümde.
Hem 2. attığınız sistem bütçemi 1000₺ kadar aşıyor.

2. sistemi arkadaşa ithafen o bütçeye daha iyi sistem olduğunu belirtmek için attım. 3300X ile değişmeniz daha iyi tabii fakat işlemci tray olarak belirtilmiş bir de soğutucu gerek.
10.143 TL tutuyor. Bu şekil bir sistem de toplayabilirsiniz. Bu kadar fiyat vermişken 1000TL daha vererek 1660 Super sistem almak daha mantıklı hocam.

Son düzenleme:
2. sistemi arkadaşa ithafen o bütçeye daha iyi sistem olduğunu belirtmek için attım. 3300X ile değişmeniz daha iyi tabii fakat işlemci tray olarak belirtilmiş bir de soğutucu gerek.
10.143 TL tutuyor. Bu şekil bir sistem de toplayabilirsiniz. Bu kadar fiyat vermişken 1000TL daha vererek 1660 Super sistem almak daha mantıklı hocam.
Maalesef hocam 1660 Super'li bir sistem almak için bütçem el vermiyor. Maksimum 13.000₺, 3.000₺'sini monitör için ayırdığım için 10.000₺ kalıyor zaten çok ağır oyunlar oynamayacağım Valorant, CS:GO, FiveM tarzı oyunlar oynayacağım işlemci çok ısınacağını sanmam zaten çok bilgisayar başında kalan bir insan değilim.

Maalesef hocam 1660 Super'li bir sistem almak için bütçem el vermiyor. Maksimum 13.000₺, 3.000₺'sini monitör için ayırdığım için 10.000₺ kalıyor zaten çok ağır oyunlar oynamayacağım Valorant, CS:GO, FiveM tarzı oyunlar oynayacağım işlemci çok ısınacağını sanmam zaten çok bilgisayar başında kalan bir insan değilim.
Hangi sistemi düşündünüz hocam?

Game Garaj Sistem
Not: Hocam bütçene 700-800 TL daha ekleyebilirsen bu bence iyi gibi. Oyun vs. alanda fazla mükemmel bir performans veremez belki ama kodlama alanında iyi gider. (yani en azından ben böyle düşünüyorum.) İyi günler dilerim.

Hocam 11bine 1650 mi alınır? Ayrıca işlemci Ryzen 3100'den bile kötü. 8 bin vermem o sisteme.

Geri
Yukarı