10.000TL bütçe oyun bilgisayarı önerisi

Bütçe
10000TL

xdlips

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar, 2022 bitimine yakın Max. 10.000TL bütçeli bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Sizlerin de parça tavsiyelerini almak istedim.

not: 2020 senesinde satın almış olduğum 1 adet GTX1050 Ti bulunuyor. Eğer bütçeyi aşmaz ise ekstra olarak bir ekran kartı ilave edilebilir.
not 2: bilgisayarın aşırı derecede ısınmasını istemiyorum.
not 3: bilgisayar kasasında ışıklandırmalar olabilir. Özellikle RGB 3 fanlı ATX kasa olabilir.
not 4: ücreti çok etkilemeyecek şekilde 23.8inç'lik uygun bir 144Hz monitör ilave edilebilir.

Merhabalar, 2022 bitimine yakın Max. 10.000TL bütçeli bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Sizlerin de parça tavsiyelerini almak istedim.

not: 2020 senesinde satın almış olduğum 1 adet GTX1050 Ti bulunuyor. Eğer bütçeyi aşmaz ise ekstra olarak bir ekran kartı ilave edilebilir.
not 2: bilgisayarın aşırı derecede ısınmasını istemiyorum.
not 3: bilgisayar kasasında ışıklandırmalar olabilir. Özellikle RGB 3 fanlı ATX kasa olabilir.
not 4: ücreti çok etkilemeyecek şekilde 23.8inç'lik uygun bir 144Hz monitör ilave edilebilir.
2022 bitimine yakın fiyatlar değişeceğinden ve daha uygun ürünler geleceğinden şimdiden konu açmak saçma olmuş hocam. Konuyu zamanında açmanızı öneririm.

Hocam bunun döviz kuru var, enflasyonu var. 2022 sonu muhtemelen 10.000 TL'nin satın alma gücü düşecektir, şu an parça seçimi için çok erken ki önümüzdeki aylarda yeni donanımlar da çıkacaktır.

Hocam ben 11 gün sonra maaş ödememi alınca bilgisayar alacağım, şimdiden birilerinden borç alıp bilgisayarı almaya çalışıyorum stok / sürekli değişen fiyat sorunları yüzünden. Ben 11 günü kurtarmaya çalışıyorken sizin 1,5 yılı konuşmanız biraz...

Yeni konular

Geri
Yukarı