10.000TL Gaming laptop önerisi

Çoğu laptopta mı ısınma sorunu var herkes bir önceki öneriye fark etmeksizin ısınma sorunu var demiş.

Intel olan HP Lenovo ve amd/intel ASUS TUF'larda ısınma problemi var (TUF dashden bahsetmiyorum) aralarından HP yine daha az bir ısınma sorunu yaşıyor ama AMD alırsanız ne HP ne de Lenovo üzmez.

A serisi almadı F serisi aldı ayrıca 6.5k kişilik bulunduğum DC grubunda 60 Ti olanıda kullanan var onlarda 92-94 derece görüyor.
Ortalama 85 derece civarlarında seyrediyor yapılan testlerde. 92-94 derece normal değil, tabii bunu etkileyecek pek çok faktör de var. Ortamın sıcaklığı, fanların hızı, ne kadar süredir kullanıldığı vs. Sonuç olarak hala daha soğutması pek iyi olmasa da A serisindeki aşırı ısınma sorunu çözülmüş bulunmakta ve bu bütçedeki tek seçenek.

8500 diyor yanlış mı anlıyorum.

Vergi dahil 10.5 11k gibi bir fiyata geliyor.
Ortalama 85 derece civarlarında seyrediyor yapılan testlerde. 92-94 derece normal değil, tabii bunu etkileyecek pek çok faktör de var. Ortamın sıcaklığı, fanların hızı, ne kadar süredir kullanıldığı vs. sonuç olarak hala daha soğutması pek iyi olmasa a serisindeki aşırı ısınma sorunu çözülmüş bulunmakta ve bu bütçedeki tek seçenek.

Tek seçenek değil HP ondan daha iyi ve daha serin.

Vergi dahil 10.5 11k gibi bir fiyata geliyor.

Tek seçenek değil HP ondan daha iyi ve daha serin.

Hmm o zaman aşıyor biraz 9300'üm var zaten 10000i sağdan soldan bularak halledeceğim.
Amazon'daki listemi inceleyin listedeki 4800H 1660 Ti Max-Q HP en net önerimdir.

Kalan süresi 12 saat diyor ben anca salı günü alabilirdim.
Hmm o zaman aşıyor biraz 9300'üm var zaten 10000i sağdan soldan bularak halledeceğim.

Kalan süresi 12 saat diyor ben anca salı günü alabilirdim.

Bu iyi midir 1TB SSD yazıyor.

Geri
Yukarı