10.000TL Gaming laptop önerisi

Godvaersvenn

Hectopat
Selamlar, başlıkta belirttiğim gibi maksimum 10.000TL'ye kadar bir oyuncu bilgisayarı arıyorum. GTX 1650 GPU'lu ve 60Hz yenileme hızına sahip bilgisayarlar ile ilgilenmiyorum, teşekkürler.

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000008SRHI ben de bu bütçede bir laptop arıyorum ve bunu sipariş vereceğim muhtemelen. Zaten neredeyse herkes bunu önerecektir. Bir de bugün forumda gezerken https://www.hepsiburada.com/monster...3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000BSAH4 bunu gördüm. Sanırım içerisinde 90W 3050 varmış dün indirimde 10k olmuş.

Gaming laptop önerisi burada da daha 2-3 gün önce açtığım konudan bakabilirsin.

Monster önerisini @Radeon RX 5500M hocamdan gördüm

Asus TUF'un hc olan versiyonunu da @Ray Kurzweil hocam kullanıyor.

HP Pavilion Gaming 15-ec2011nt modelini aldım, bir gündür kullanıyorum ve gram şikayetçi değilim. Eğer bu bütçede bir laptop arıyorsanız hakkını fazlasıyla verecektir. Sadece birkaç eksisi var, bunlar da çözülemeyecek şeyler değil. Hızlı ısınma yapıyor, işlemci çoğu oyunda 80 dereceyi zorluyor fakat daha da artmıyor. Ekran kartı da 60-80 arası gidip geliyor ve bir oyuncu laptopuna göre gayet makul rakamlar bunlar. Aşırı hoşuma giden tarafı ise 144hz IPS bir ekrana sahip olması. Uzun lafın kısası, alın bu bilgisayarı...

HP Pavilion Gaming 15-ec2011nt modelini aldım, bir gündür kullanıyorum ve gram şikayetçi değilim. Eğer bu bütçede bir laptop arıyorsanız hakkını fazlasıyla verecektir. Sadece birkaç eksisi var, bunlar da çözülemeyecek şeyler değil. Hızlı ısınma yapıyor, işlemci çoğu oyunda 80 dereceyi zorluyor fakat daha da artmıyor. Ekran kartı da 60-80 arası gidip geliyor ve bir oyuncu laptopuna göre gayet makul rakamlar bunlar. Aşırı hoşuma giden tarafı ise 144hz IPS bir ekrana sahip olması. Uzun lafın kısası, alın bu bilgisayarı...
Hocam ekran kartı 35w max-q mu hiçbir yerde bir bilgi bulamadım. GPU çekirdek hızı kaç hz? Birde bataryayı merak ediyorum hocam, normal kullanımda kaç saat gidiyor?
Teknorya Bilişim'den aldığım bilgiye göre ekran kartı, 35w max-q'imiş. Muhtemelen diğer HP Pavilion Gaming laptoplarda da max-q ekran kartları bulunuyor.

Son düzenleme:
Hocam ekran kartı 35w max-q mu hiçbir yerde bir bilgi bulamadım. GPU çekirdek hızı kaç hz? Birde bataryayı merak ediyorum hocam, normal kullanımda kaç saat gidiyor?
Teknorya Bilişim'den aldığım bilgiye göre ekran kartı, 35w max-q'imiş. Muhtemelen diğer HP Pavilion Gaming laptoplarda da max-q ekran kartları bulunuyor.
Ekran kartı 60w ve performansı gayet iyi. Çekirdek hızına bakmadım beni yeterince tatmin ettiği için. Ben laptopu prizde kullanıyorum, çıkarıp iki saat falan takıldığımda çeyreği anca gitmişti. Ama ekran kartı 35w değil bu modelin, için rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı