10.000TL Gaming Laptop Tavsiyesi

Monsterda aldığın servis ve hizmeti hiç bir markada alamayacaksın MSI bile olsa. Bunu göz önünde bulundurduğunu umarım.

Monster toplama laptop değil mi ben mi yanlış biliyorum? Anakart kendisinin değil kasa kendisinin değil. Şahsen 10bin lira verip toplama laptop alacağına bilindik markalara yönelirim en azından bir sorun olduğunda yabancı forumlara bakma imkanım olur.

Monster'in desteği çok iyidir rahat olun. Çoğu kişi de olumlu bakıyor. Ayrıca 9 ms olmasına da takılmayın. Piyasa da 1 ms diye satılan belli monitörler var onlar gerçekte 1 ms değiller örneğin.

peki bu indirimler tahmini ne zaman oluyor ? tam olarak istediğim model bu ama şuan aşırı pahalı bence. seçimlerden sonra da dolar yükselecek beklentisi var. ve muhtemelen herşeye zam gelecek.

Mesela geçen ya Hepsiburada'da yapıldı ve fiyatlar ortalama %25 civarında düştü. Dediğim gibi bu modeli rahatlıkla 10K seviyesinde alırsınız. Bu arada pahalı olmasının nedeni üzerinde kullanılan malzeme + panel + klavye + soğutmanın sağlam, performanslı ve kaliteli olmasından kaynaklı.

Kardeşim msı gp 73 kasalardan almada ne alıyosan al işlemci soğutması leş monsterların abra yeni tip kasalarından veya tulpar alabilirsin

Yazıların büyük bir kısmını okudum. Burada işin aslı tamamen şansa bağlı. En iyi dediğimiz marka 1 yılda çöpe çıkabilir,en kötü dediğimiz marka 5 yıl sorunsuz çalışabilir.

monster kullancısıyım ve işimi şansa bırakmak istemiyorum, her monster en az bir defa teknik servis görüyor. 10.000 lira verdiğim bi aletin de hiçbir sebeple teknik servis görmesini istemem
Arkadaşın da dediği gibi teknolojide biraz şans faktörü de var. Ben bi' kaç ay önce MSI laptop aldım, klavyede bazı tuşlar bazen basıyor bazen basmıyor. Sosyalde aynı modeli kullananlarda sorun yokken bende böyle bir sorun çıktı. Mecburen servise gönderecem sanırım. Ayrıca küçük bir araştırma yaptım farklı modellerde ve hatta daha üst modellerde de bu sorunun aynısı var ve MSI forumda firmanın buna çözüm bulamadığı yazıyor. Yine de Monster yerine MSI tercih etmek şans faktörünü daha da azaltıyor tabi.

Ben msi gs serisini ve ge serisini kullandim son 1 yilimda gs 63vr serisi gtx 1060 i7 7700 hq islimcili modelimde islemcimin 90 derece ustunu gormesinden o kadar yildim yoruldumki hic olmicak bir paraya sattim. Benimde butcem 12 bin monster rtx 2070 li modeller benim butceme uyuyor ama guvenemiyorim arayis icerisindeyim sizin gibi konuyu dagitmadan size tavsiye msi gs serilerinden uzak durmanizi siddetle oneriyorum.

Ben msi gs serisini ve ge serisini kullandim son 1 yilimda gs 63vr serisi gtx 1060 i7 7700 hq islimcili modelimde islemcimin 90 derece ustunu gormesinden o kadar yildim yoruldumki hic olmicak bir paraya sattim. Benimde butcem 12 bin monster rtx 2070 li modeller benim butceme uyuyor ama guvenemiyorim arayis icerisindeyim sizin gibi konuyu dagitmadan size tavsiye msi gs serilerinden uzak durmanizi siddetle oneriyorum.
hocam ben de msi düşünüyorum. arkadaşım yaklaşık 7 yıldır sıkıntısız kullanıyor. 730m ekran kartlı bir msi'i vardı hiç sorun çıkarmazdı, ben monster kullancısıyım arızası eksik olmuyor teknik servis gerçekten çok ilgili ama uğraşmaya değmez diye düşünüyorum. monster'dan soğudum biraz ama son modellerde toparladığı söyleniyor. çaresiz kalırsam monster'a dönmeyi düşünüyorum.
bütçeyi biraz attırdım bu ürünün stoklara gelmesini bekliyorum. çünkü sonuna kadar hakeden bir ürün diye düşünyüorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı