10-12 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
12.000

MehmetS10

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben önümüzdeki sene üniversiteye başlayacağım ve bilgisayar ihtiyacım var. Önce masaüstü dizme fikrim vardı ama hem şu anki ekran kartı piyasasının patlaması hem de ilk yıllarda üniye götürüp getirememem nedeniyle Gaming laptoplara yöneldim. Daha çok LoL Valorant CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum. Monster Abra A7 almayı düşünüyorum.

MSI modellerine baktım ama hem özelleştirememe hem de aldığımız firmayla direkt temas kuramıyor olmak (N11'den almak gibi) beni Monster almaya itiyor. Sizce Abra A7 nasıldır ekranı 17.3 alsam mı tam emin değilim ama genellikle oyun oynayacağım için 17.3 düşünüyorum. Sırt çantasında falan her türlü taşırım o konuda sıkıntı çekmem diye düşünüyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

Monster Abra serisi önermiyoruz.

400 TL aşarsa:

13K fiyat bandında nasıl 3060 mümkün olabiliyor?

Buna baktım fakat 8 GB RAM olması ve müşterilerin çok da iyi yorum yapmaması beni çeldiriyor.

Bu attığınız MSI modelinin işlemcisi Intel'de yaklaşık olarak neye tekamül ediyor acaba? AMD işlemci bilgim çok az laptop tarafında.

13K fiyat bandında nasıl 3060 mümkün olabiliyor?

Buna baktım fakat 8 GB RAM olması ve müşterilerin çok da iyi yorum yapmaması beni çeldiriyor.

Bu attığınız MSI modelinin işlemcisi Intel'de yaklaşık olarak neye tekamül ediyor acaba? AMD işlemci bilgim çok az laptop tarafında.

MSI Alpha'daki işlemci i7-10750H dan daha iyi bir işlemci özellikle render gibi işlemlerde büyük avantaj sağlıyor. Ekran kartıysa 2060’la eşit seviyede yalnız ekran kartı odaklı render programlarında NVIDIA daha önde amacınız sadece oyun ve gündelik işlerse sıkıntı olmaz.

MSI Alpha'daki işlemci i7-10750H'dan daha iyi bir işlemci özellikle render gibi işlemlerde büyük avantaj sağlıyor. Ekran kartıysa 2060'la eşit seviyede yalnız ekran kartı odaklı render programlarında NVIDIA daha önde amacınız sadece oyun ve gündelik i
MSI Alpha'daki işlemci i7-10750H'dan daha iyi bir işlemci özellikle render gibi işlemlerde büyük avantaj sağlıyor. Ekran kartıysa 2060'la eşit seviyede yalnız ekran kartı odaklı render programlarında NVIDIA daha önde amacınız sadece oyun ve gündelik işlerse sıkıntı olmaz.
Öncelikle çok teşekkür ederim bilgiler için. Sormak istediğim şey madem bu fiyata çok daha iyiyse Monster'den neden az tercih ediliyor. Çevremde herkeste Monster var bunu anlayamıyorum. Ve RAM miktarı bu donanım için az geldi bana. Ayrıca 17.3 seçeneği de olmaması biraz üzdü.
Monster Abra serisi önermiyoruz.

400 TL aşarsa:

Monster'da ne önerirsiniz bu arada sormayı unutmuşum. Monster almak benim için çok daha büyük kolaylık ve istediğim gibi özelleştirme mevzusu beni aşırı cezbediyor.

Son düzenleme:
Öncelikle çok teşekkür ederim bilgiler için. Sormak istediğim şey madem bu fiyata çok daha iyiyse Monster'den neden az tercih ediliyor. Çevremde herkeste Monster var bunu anlayamıyorum. Ve RAM miktarı bu donanım için az geldi bana. Ayrıca 17.3 seçeneği de olmaması biraz üzdü.

Monster'da ne önerirsiniz bu arada sormayı unutmuşum. Monster almak benim için çok daha büyük kolaylık ve istediğim gibi özelleştirme mevzusu beni aşırı cezbediyor.
Hiç birini önermem.

Hiçbirini önermem.

GameGaraj'ın ürünleri RTX3060 olmasına rağmen neden bu kadar ucuz kafamda soru işaretleri oluşuyor normal olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı