10-12 bin TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
12.000
GameGaraj'ın ürünleri RTX3060 olmasına rağmen neden bu kadar ucuz kafamda soru işaretleri oluşuyor normal olarak.
Çünkü şu an kampanya da. Sitede şu an Mart sonu indirimi var. Attığım linke gidersen orada 4 Gün 20 Saat yazan bir sayaç var. Bitince daha pahalılaşacak. Ayrıca stokta 20 adet kalmış şu an.

Çünkü şu an kampanya da. Sitede şu an mart sonu indirimi var. Attığım linke gidersen orada 4 gün 20 saat yazan bir sayaç var. Bitince daha pahalılaşacak. Ayrıca stokta 20 adet kalmış şu an.

Kalite konusunda nasıl olduğu hakkında çok yorum bulamadım soğutması performansı falan nasıldır.

13K fiyat bandında nasıl 3060 mümkün olabiliyor?

Buna baktım fakat 8 GB RAM olması ve müşterilerin çok da iyi yorum yapmaması beni çeldiriyor.

Bu attığınız MSI modelinin işlemcisi Intel'de yaklaşık olarak neye tekamül ediyor acaba? AMD işlemci bilgim çok az laptop tarafında.

GL75'in 8 GB RAM olduğuna emin misiniz?

MSI Alpha'daki işlemci i7-10750H dan daha iyi bir işlemci özellikle render gibi işlemlerde büyük avantaj sağlıyor. Ekran kartıysa 2060’la eşit seviyede yalnız ekran kartı odaklı render programlarında NVIDIA daha önde amacınız sadece oyun ve gündelik işlerse sıkıntı olmaz.
4800h 10875 den daha iyi çıkıyor hatta i9 9880h dan daha iyi performans veriyor.

Öncelikle çok teşekkür ederim bilgiler için. Sormak istediğim şey madem bu fiyata çok daha iyiyse Monster'den neden az tercih ediliyor. Çevremde herkeste Monster var bunu anlayamıyorum. Ve RAM miktarı bu donanım için az geldi bana. Ayrıca 17.3 seçeneği de olmaması biraz üzdü.

Monster'da ne önerirsiniz bu arada sormayı unutmuşum. Monster almak benim için çok daha büyük kolaylık ve istediğim gibi özelleştirme mevzusu beni aşırı cezbediyor.

MSI alpahaların 17 inç olanları var tabii ki fiyatları da 15 inç onlara göre daha pahalı bazen Alpha'lar güzel indirimlere girebiliyor. Bende Monster kullanan biriyim benim aldığımda F/P idi şu an bazı güzel modelleri olsa da genelde MSI, Lenovo gibi markalarla aynı seviyelerde pcleri var o yüzden markadan ziyade model olarak incelemek lazım.
GameGaraj modellerini de bir incele derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı