10-12 bin TL Gaming laptop önerisi

• Konuyu başlatan CSS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 2B
Ne demek istediğimi gerçekten anlamamışsınız. Kronik sorun olarak daha fazla sıkıntı olduğu aşikar. Ben bir laptopa 13-14 k vereceğim bir de onun sorunlarıyla uğraşacağım ne gerek var?

Benim tanıdığım da 5-6 kişi Monster kullanıyor, ısının klavyede hissedilmesi haricinde bir sorunları yok. Bence teknoloji şans işidir. Ayrıca bahsettiğin kronik sorunlar Abra V15'den sonra çözüldü deniyor. Emin değilim.

Attığım görsellere bakacak olursanız demek istediğimi zaten anlarsınız.
Benim tanıdığım da 5-6 kişi Monster kullanıyor, ısının klavyede hissedilmesi haricinde bir sorunları yok. Bence teknoloji şans işidir. Ayrıca bahsettiğin kronik sorunlar Abra V15'den sonra çözüldü deniyor. Emin değilim.
Bende şans işi olduğunu anlatmaya çalışıyorum deminden beri. Monster markasında daha fazla arıza çıktığı gerçeğini değiştirmez bu. Ama bu da demek değildir ki her modeli %100 sorunludur.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211013_162748_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211013_162748_com.android.chrome.jpg
    60,7 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20211013_162804_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211013_162804_com.android.chrome.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20211013_162815_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211013_162815_com.android.chrome.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 30
@Oğuz Kaan Özbilir.
Ben de aksini söylemedim. Lenovo diye ararsan veya ASUS diye ararsan yine böyle şikayetler göreceksin. Laptop dediğin nedir ki? Tüm aksanlar zaten belli markalardan.
En fazla kasa kalitesi, panel ve hava sirkülasyonlarında değişim olacaktır.
Monster belki yüzde olarak daha fazla şikayet alıyor olabilir, fakat garanti olarak da en ilgili ve muhatap bulabileceğin firmadır.
Lenovo için iadeye 1-2 ay uğraştım.

Evet dostum Monster'ın garantisi gerçekten iyi bende bu konuda bir şey diyemem zaten. Genel olarak markalarla kıyasladığımda söyledim.
@Oğuz Kaan Özbilir.
Ben de aksini söylemedim. Lenovo diye ararsan veya ASUS diye ararsan yine böyle şikayetler göreceksin. Laptop dediğin nedir ki? Tüm aksanlar zaten belli markalardan.
En fazla kasa kalitesi, panel ve hava sirkülasyonlarında değişim olacaktır.
Monster belki yüzde olarak daha fazla şikayet alıyor olabilir, fakat garanti olarak da en ilgili ve muhatap bulabileceğin firmadır.
Lenovo için iadeye 1-2 ay uğraştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı