10-12K Laptop önerisi

Bütçe
10k-12k

just pabu

Zeptopat
Daha fazla  
Böyle bir ürün düşündüm RAM ve SSD artırılabilirmiş.
Bu işlerden pek anlamıyorum açıkçası, bilgisayar mühendisliği okuyorum. Okul ve işte işime yarayacak beni bir en az 4 sene götürecek bir sisteme ihtiyacım var. Fazla sistem gerektiren oyunlar oynamam. Valorant, Witcher 3 gibi hikaye oyunları, Rainbow Six vb. oyunlar oynarım genelde.
Ayrıca RAM artırma gibi bir durumda neye dikkat etmem gerekiyor?

Bu işlerden pek anlamıyorum açıkçası, bilgisayar mühendisliği okuyorum. Okul ve işte işime yarayacak beni bir en az 4 sene götürecek bir sisteme ihtiyacım var. Fazla sistem gerektiren oyunlar oynamam. Valorant, Witcher 3 gibi hikaye oyunları, Rainbow Six vb. oyunlar oynarım genelde.

RAM arttıracağın zaman mümkünse aynı marka model al. Ultrabook veya iş bilgisayarı fark etmeyecekse bence direk Gaming al.

Kazık kokuyor.

RAM arttıracağın zaman mümkünse aynı marka model al. Ultrabook veya iş bilgisayarı fark etmeyecekse bence direk Gaming al.

Bu PC iyidir. Isınıyor ancak undervolt ile çözülür.

Eski nesil işlemci falandır ama bunu almanı öneririm.
Saydığın oyunları oynamasına oynarsın ancak ısınma sorununun önüne geçemezsin. Bu sebepten ötürü iş değil oyuncu alman daha hayırlı olacak.

Geri
Yukarı