10-15 Bin TL Laptop önerisi

Bütçe
12000
:D yav ne desem boş. Kasa MSI kasa zaten benim önerdiğim. Alüminyum alaşım.
Zaten sen bile bunu akıl edebiliyorsan adamlar bilgisayarın kullanım Ömer'ünü senden fazla test ediyorlar. Sonuç olarak 2 yıl garantisi var.

Hocam güzel diyosunuz da attığınız modelin kasası MSI'ın en alt kasası olan tek fanlı GF63 le aynı değil mi?

Hocam güzel diyosunuz da attığınız modelin kasası MSI'ın en alt kasası olan tek fanlı GF63 le aynı değil mi?
Hayır hacı çift fanlı. İnce kasa.
Malesef ısınıyor. Yapacak birşey yok.Ancak ısının performansa bir etkisi yok. Sonuç olarak adamlar test edip satıyorlar ürünleri. He ısınmasın dersen TrottleStopdan işlemcinin turboboost'unu kapatıyorum. Isılar normale dönüyor. Şu anlık işlemci yeterli olduğu için 7-10 FPS düşüşü oluyor. Ama ilerde oyunlar geliştikçe tabiki seçeneğin kalmayacak.

O zamanlarda da garanti biter, bende sıvı metal soğutmaya geçmeyi düşünüyorum.

Cevaplarınız için teşekkürler yeni bakabildim. Acer Nitro 5'te çok iyi indirim varmış ve gerçekten çok iyi bilgisayar onu alabilme ihtimalim yüksek. Tulpar almayı düşünmedim kasa ile ilgili çok fazla kötü yorum vardı diğer bilgisayarlarda istediğim kadar iyi değildi ama indirimli bir şekilde Acer Nitro 5 çok iyimiş. İndirim ne zaman biticek?

Cevaplarınız için teşekkürler yeni bakabildim. Acer Nitro 5'te çok iyi indirim varmış ve gerçekten çok iyi bilgisayar onu alabilme ihtimalim yüksek. Tulpar almayı düşünmedim kasa ile ilgili çok fazla kötü yorum vardı diğer bilgisayarlarda istediğim kadar iyi değildi ama indirimli bir şekilde Acer Nitro 5 çok iyi miş. İndirim ne zaman bitecek?

Bilmiyorum ama bayağıdır böyle

Yeni konular

Geri
Yukarı