10-15 bin TL Laptop önerisi

Bütçe
10-15 bin

Futuhr

Yoctopat
Daha fazla  
Bu sene elektrik elektronik mühendisliğinde hazırlıktayım. Bölümde kullanabileceğim laptop almak istiyorum. Almışken de birkaç oyun da oynarıö sanırım. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçem 10-13bin gibi.

Elektrik elektronik muhendisliginde cok guclu bir bilgisayara ihtiyaciiz yok acikcasi. KiCad gibi programlar kullanacaksiniz sonucta.

Insanlar malzeme kalitesini hep es geciyorlar, bunu tasiyacaksiniz yaninizda sonucta.

Bu fiyat bandinda en iyisi bu gibi geliyor. Turkiyede'ki fiyatlara cok hakim degilim artik ne yazik ki. Ama malzeme kalitesi ile onerebilecegim bir cihaz bu.

Elektrik elektronik muhendisliginde cok guclu bir bilgisayara ihtiyaciiz yok açıkçası. Kicad gibi programlar kullanacaksiniz sonucta.

Insanlar malzeme kalitesini hep es geciyorlar, bunu tasiyacaksiniz yaninizda sonucta.

Bu fiyat bandinda en iyisi bu gibi geliyor. Turkiyede'ki fiyatlara cok hakim degilim artik ne yazik ki. Ama malzeme kalitesi ile onerebilecegim bir cihaz bu.

Bu paraya 60Hz laptop alınmaz bence, 144Hz alt seviye almak daha mantıklı geliyor bana.

Bu paraya 60Hz laptop alınmaz bence, 144Hz alt seviye almak daha mantıklı geliyor bana.

Zaten 144Hz ki.
1638408099894.png

Elektrik elektronik muhendisliginde cok guclu bir bilgisayara ihtiyaciiz yok acikcasi. KiCad gibi programlar kullanacaksiniz sonucta.

Senin için en uygunu bu bilgisayar olur. bunun ekran kartının Ti olmayan versiyonunu 13 bin TL ye bulursun. Ben kullanıyorum ve memnunum, en büyük 2 avantajı ekranın büyük olması ve tasarım olarak oyun bilgisayarına benzememesi. Bunu alıp okula vs götürsen sırıtmaz yani.

Geri
Yukarı